Lenovo Ideapad Gaming 3 alınır mı?

Kachovvvv

Centipat
Daha fazla  
Konu başlığında belirttiğim marka ve modeli almayı düşünüyorum. Kullanan kişiler yazarsa sevinirim. Fan sesi kişiyi çok fazla rahatsız ediyorum yoksa orta mı?

Tamam 1 bin TL'lik fark ile kazık komik misiniz yaaaa.

Herkesin alım gücü usta. Biz elimizden geldiğince israf etmemeye çalışıyoruz parayı. Sana yap veya yapma demedim. Sadece miktar belirtmeden her türlü kafada kazık yiyeceksin ve bu da bir gerçek. Ayrıca 1000 TL deyip geçmemek lazım. Kadir kıymet bilmek ayrı bir şeydir.

Herkesin alım gücü usta. Biz elimizden geldiğince israf etmemeye çalışıyoruz parayı. Sana yap veya yapma demedim. Sadece miktar belirtmeden her türlü kafada kazık yiyeceksin ve bu da bir gerçek. Ayrıca 1000 TL deyip geçmemek lazım. Kadir kıymet bilmek ayrı bir şeydir.

Fiyat benim için önemli değil 4 yıldır para biriktirdim çalıştım.

Bin TL az mı hocam? Tabii durumunuzu bilmiyorum ama yani bir klavye mouse kulaklık parası çıkar oradan 😅

Türkiye'ye göre çok az.

Fiyat benim için önemli değil 4 yıldır para biriktirdim çalıştım.

Türkiye'ye göre çok az.

Arkadaşlar halimiz ortada TR sartlarinda taklalar atarak biriktirdigimiz parayla alacagimiz Gaming laptoplari hans georch orvil 1 ayda alirken benim guzel halkim emek vererek yillar sonra almak. Adaletin bu mu dunya. Ah ekonomim ah.

Arkadaşlar halimiz ortada TR sartlarinda taklalar atarak biriktirdigimiz parayla alacagimiz Gaming laptoplari hans georch orvil 1 ayda alirken benim guzel halkim emek vererek yillar sonra almak. Adaletin bu mu dunya. Ah ekonomim ah.
Aynı modelleri alamıyoruz bile. Bizimkiler hep alt model oluyor.

Aynı modelleri alamıyoruz bile. Bizimkiler hep alt model oluyor.

Hocam ben bile laptop alirken nelerden feragat edip para biriktirerek aldim kolay seyler degil bunlar ayni seyler ayni duygulari paylasiyoruz benimki de son model degil gönül ister son model olsun canimuz sağ olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı