Lenovo Ideapad Gaming 3 ekranda ışık sızması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DuneDainn

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 3 gün önce aldığım Lenovo Ideapad Gaming 3 cihazımda karanlık ortamda yüksek parlaklıkta gözüken, ışık sızması mı IPS glow mu ne olduğunu tam anlayamadığım bir şey fark ettim. Bu durum IPS ekranlarda normal midir?
IPS ekran ışık sızması.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. 3 gün önce aldığım Lenovo Ideapad Gaming 3 cihazımda karanlık ortamda yüksek parlaklıkta gözüken, ışık sızması mı IPS glow mu ne olduğunu tam anlayamadığım bir şey fark ettim. Bu durum IPS ekranlarda normal midir?
Eki Görüntüle 981561

Genel olarak normal diye biliyorum. Az var zaten sorun olmaz.

Normal ve sizde de çok yok, merak etmeyin. 16:9 film açın, alt ve üst şeritleri olanlardan yani. Tam ekran yapın ve izlemeye başlayın. Rahatsız ederse orada eder ki attığınız fotoğraflara göre rahatsız edici seviyede değil.

cevaplarınız için teşekkür ederim.Peki bu ışık sızmaları büyüyor mu ? Yeni aldığım için iade hakkım halen var ne yapmalıyım sizce

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Peki bu ışık sızmaları büyüyor mu? Yeni aldığım için iade hakkım halen var ne yapmalıyım sizce.

İade edebilirsiniz ama çok büyük bir sorun olduğunu sanmıyorum. Tabii size kalmış. Büyüyebilir ama ekran çok hasar almadığı sürece büyüğeceğini düşünmüyorum.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Peki bu ışık sızmaları büyüyor mu? Yeni aldığım için iade hakkım halen var ne yapmalıyım sizce.

Şu ana kadar gördüğüm en düşük ışık sızması sizin laptopunuzda mevcut. Asla iade etmeyin. Cillop gibi. Oyun oynarken fark etmez bile. Büyümeleri benim laptopumda söz konusu değildi ancak genel olarak bilgim yok.

cevaplarınız için teşekkür ederim.Peki bu ışık sızmaları büyüyor mu ? Yeni aldığım için iade hakkım halen var ne yapmalıyım sizce
Artmaz, iade etmeyin çünkü alacağınız IPS cihazların neredeyse hepsinde az da olsa çıkacak. Değmez yani uğraşmaya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı