Lenovo Ideapad Gaming 3 i5-10300H vs R5 4600H

Doa il 6 ay iade demek. Senin sorunun neydi anakartta benim laptopu bdh ın tamir bilmez cahilleri bozdu.

Laptop ara ara kendi kendine reset atıyordu. Windows olay görüntüleyicide Kernel Power 41 (63) yazıyor.
Yükte olmasa bile aniden güç kesip reset atıyordu. Bazen reset öncesi ses ve görüntü yavaşlıyordu. Anakart bozuk dediler, değiştiler. Ama test bile etmeden verdiler bana. Bugün cihaz boşta sadece Valorant download ederken yine reset attı.

Laptop ara ara kendi kendine reset atıyordu. Windows olay görüntüleyicide Kernel Power 41 (63) yazıyor.
Yükte olmasa bile aniden güç kesip reset atıyordu. Bazen reset öncesi ses ve görüntü yavaşlıyordu. Anakart bozuk dediler, değiştiler. Ama test bile etmeden verdiler bana. Bugün cihaz boşta sadece Valorant download ederken yine reset attı.

Belli ki test edilmemiş hocam benim değiştrildiğinde test kağıtları vardı tüm testlerden geçti diyerek ve dedikleri gibide değiştirilmiş eskiden 110 derece idi sıcaklık şimdi Max 90 görüyor ama bende iade edeceğim iade almazlarsa ailem hakem heyeti memuru dilekce kararı ile iade ettireceğim ama sizde tekrar yarın bir servis kaydı oluşturunuz arayıp o kayıt oluşturulurkende 6 aylık doa kapsamından yararlanarak iade hakkımı kullanmak istiyorum çünkü anakartda 2. defa aynı arıza mevcut derseniz iade talebiniz onaylanıcaktır...

Benim de değişti ama bende iade etmek istiyorum eğer sorun devam ediyorsa doa kapsamında iade hakkın var zaten ve anakart 2.kere servise gidiyorsa bu yüzden 1 yıllıkta olsa iade hakkın doğmuş oluyor lanet bir marka.

Ben Lenovo Ideapad Gaming 3 almayı düşünüyorum da siz iade ettiniz mi şu an memnun musunuz almamı önerir misiniz acaba?

Ama gene de pahalı olmasını değiştirmez çünkü kurdan önce aynı fiyatlardi.

5 Ekim akşamı 8193 TL'ye sipariş verdim ama sipariş verdiğim gün sabah 8060 TL'ye düştü kredi kartımın limiti yetmediği için sipariş veremedim. 1 sene önce alanların yorumlarını görmüştüm bu civardaydı fiyatlar takip etmekte fayda var. Laptop giriş seviye Gaming neredeyse kasa kadar serin çalışıyor ve fiyatına göre performanslı tavsiye ederim. Ekran kartına overclock ile yüzde 5 kadar performansı artıyor.

Geri
Yukarı