Lenovo Ideapad Gaming 3 için RAM önerisi

XReallyShot

Hectopat
1643103319882.png

1643103337732.png

1643103350034.png

Selam dostlar bilgisayarımın ikinci slotuna bir 8 GB'lık RAM daha takmak istiyorum fakat Hynix marka RAM bulamadım müşteri hizmetleri de pek bir şey söyleyemedi. Sizce hangi marka model RAM alabilirim singston Samsung vs. model atabilir misiniz ya da Hynix marka RAM satan bir yer var mı?

Uzun kullanım sonucu yorumlarım;
Herhangi bir sorun yaşamadım, yüksek Ram kullanımına sahip oyunlar ki günümüz oyunlarının çoğu, ekstra ram takınca fps te ciddi bir artış oldu Bannerlord da test ettim 20 30 fps yükseldi.
Bunun da nedeni muhtemelen oyunun bilgisayara göre ram kullanması oncede 5.4GB kullanıyordu şuan 7 8GB.

Uzun kullanım sonucu yorumlarım;
Herhangi bir sorun yaşamadım, yüksek Ram kullanımına sahip oyunlar ki günümüz oyunlarının çoğu, ekstra ram takınca fps te ciddi bir artış oldu Bannerlord da test ettim 20 30 fps yükseldi.
Bunun da nedeni muhtemelen oyunun bilgisayara göre ram kullanması oncede 5.4GB kullanıyordu şuan 7 8GB.
ram kendiniz mi taktınız yoksa serviste mi?

bende Lenovo IdeaPad Gaming 3 aldım. ram yükseltmesi yapmak istiyorum.
aldığın ürün bu mu?
ayrıca sökme takmada özellikle dikkat edilecek bir nokta var mı?

Evet takarken çentikleri dikkatli aç ram kapağını sökerken devrelere zarar verme Fakat bendeki laptop ile sizin laptop farklı olabilir benimkisi yeni kasa 3050ti model sizin de yeni bir konu açıp benim gibi bilgiler paylaşmanızda fayda var

Geri
Yukarı