Lenovo Ideapad Gaming 3 kaç yıl götürür?

Oyunun ne zaman çıkacağı da tam belli olmadığı için tahmin edemiyoruz maalesef. Belki çok sonra çıkar, bu yüzden de gereksinimleri çok yüksek olur.

Bir şey daha soracağım AMD işlemci ve NVIDIA ekran kartları sıralaması nereden bulabilirim? Performans olarak falan yani;
3070 Ti
3060 gibisinden.

Bir şey daha soracağım AMD işlemci ve NVIDIA ekran kartları sıralaması nereden bulabilirim? Performans olarak falan yani;
3070 Ti
3060 gibisinden.
Eğer bununla alakalı bilgi edinmek isterseniz sorunuzu buraya yazın yardımcı olmaya çalışırım, olamasam bile forumda benden daha bilgili kişiler illa ki vardır aktif olan, onlar yanıtlayacaktır.

Eğer bununla alakalı bilgi edinmek isterseniz sorunuzu buraya yazın yardımcı olmaya çalışırım, olamasam bile forumda benden daha bilgili kişiler illaki vardır aktif olan, onlar yanıtlayacaktır.

GTX 1000 Serisinin en iyi ekran kartı nedir benim ekran kartım hangi sıralarda işlemcide aynı şekilde.

GTX 1000 Serisinin en iyi ekran kartı nedir benim ekran kartım hangi sıralarda işlemcide aynı şekilde.
GTX 1000 serisinin en iyi ekran kartı 1080 Ti. 1600 serisinin en iyi ekran kartı iste 1660 Super. İkisi de masaüstü ekran kartı bu arada, 1080 Ti değil de 1080 eski laptoplarda vardı sanırım, 1660 Super yerine de 1660 Ti var laptoplarda.

Geri
Yukarı