Lenovo Ideapad Gaming 3 kaç yıl götürür?

Peki GeForce Experience oyunlar için optimum ayarlar var optimum tam olarak ne oluyor? Mesela Valorant'ta kaliteyi fullerken GTA V'te bir tık altı optimum oluyor.
GeForce Experience çok işe yaramıyor açıkçası. Siz oyunlarda kendi isteğinize göre grafik kalitesini ayarlayın. Ben dün denedim, oyunlarda Geforce Experience'ın yaptığı ayarlarla daha düşük FPS aldım.

GeForce Experience çok işe yaramıyor açıkçası. Siz oyunlarda kendi isteğinize göre grafik kalitesini ayarlayın. Ben dün denedim, oyunlarda GeForce Experience'ın yaptığı ayarlarla daha düşük FPS aldım.

Her oyunda kaliteyi fullüyor GTA V'de bir tık düşürüyor 40 alırken 60 alıyorum filtreleme vs. azaltıyor bir tık ondan sanırım.

Siz kendinize ve bilgisayarınıza uygun olan ayarı elle yapabilirsiniz eğer az da olsa bilgisayar ve oyun bilginiz varsa.

Oyunlarda hem dahili hem harici ekran kartının kullanılması sorun olur mu? Yani ikisi de % olarak artış azalış gösteriyor MSI Afterburner'dan kontrol ettiğimde belki dahili ekran kartını oyun kullanmıyorda olabilir tam emin değilim.

Oyunlarda hem dahili hem harici ekran kartının kullanılması sorun olur mu? Yani ikisi de % olarak artış azalış gösteriyor MSI Afterburner'dan kontrol ettiğimde belki dahili ekran kartını oyun kullanmıyorda olabilir tam emin değilim.
Dahili ekran kartını sistem uygulamaları ve oyun dışındaki uygulamalar kullanıyor siz oyun oynarken.

Dahili ekran kartını sistem uygulamaları ve oyun dışındaki uygulamalar kullanıyor siz oyun oynarken.

NVIDIA Control Panel'de sadece 3D ayarların olmasını nasıl çözebiliriim?
Ve de hocam örnek olarak HD Tune'den bir SS atacağım;

1623576077519.png

İşaretlediğim kısımda sanki bir bulanıklık var gibi aynı olay görev çubuğunda ki NVIDIA sistem tepsisine sağ tıkladığımda çıkan yazılarda da var gibi nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• 1623576057183.png
    1623576057183.png
    27,6 KB · Görüntüleme: 23

İkisinin de kullanılması normal çünkü laptopunda optimus var.

Geri
Yukarı