Lenovo Ideapad Gaming 3 laptop soğuk iken bile fanlar çok sesli

Hocam ben bu konuda Lenovo supporta yazdım bu modelde önerilmediğinden olmaz dendi ve Lenovo biraz sıkıntılı bir marka bana göre MSI veya ASUS almak daha mantıklı gibi.

Bu işlemciye sahip diğer markaların sessiz çalışacağını düşünmüyorsunuzdur umarım.
Tek çare yalıtımı iyi olan kulak içi kulaklık. Bu sorunu 80 liraya aldığım iyi bir kulaklıkla çözdüm. Hiç ses gelmiyor bana.

Fanların çalışmasını engellemenin bir yolu var mı?
Yok maleseff ve 60 derecesiniz ve turbo boost kapalı sizde turbo boostu açıp Prime 95 testi yapın yandada Hwİnfo açık olsun sıcaklık değerlerini görürsünüz...
Bu işlemciye sahip diğer markaların sessiz çalışacağını düşünmüyorsunuzdur umarım.
Tek çare yalıtımı iyi olan kulak içi kulaklık. Bu sorunu 80 liraya aldığım iyi bir kulaklıkla çözdüm. Hiç ses gelmiyor bana.
Hocam 80 liraya öyle bi performans varsa kulaklıkta linkini atsanıza yaw .d ve Msi daha az ısınıyor diye biliyorum..

Yok maleseff ve 60 derecesiniz ve turbo boost kapalı sizde turbo boostu açıp Prime 95 testi yapın yandada Hwİnfo açık olsun sıcaklık değerlerini görürsünüz...

Hocam 80 liraya öyle bi performans varsa kulaklıkta linkini atsanıza yaw .d ve Msi daha az ısınıyor diye biliyorum..

MSI daha az ısınıyor tabi ama sonuç olarak fansız soğutmuyor o da.
Fan sesi istemiyor ise daha düşük segment işlemci alması gerekecek.

Laptopa zaten sahibim tek şikayetim düşük derecede yüksek fan sesi.

Laptopa zaten sahibim tek şikayetim düşük derecede yüksek fan sesi.
Evet süper bir laptop çoğu oyunu ultrada açıyor bende bf5 var ultrada 60fps yi görüyor herşey fullde süper (hafif ekran kartı overclocklu işlemciyede hafif watt verilmiş şekilde normalde 40-45fps fln.) hocam eğer ısınmasın diyorsanız thermal grizzy 75.wk modeli var onu sürün çok güzel oluyor işlemci 70-80 görmüyor. turbo boost açıkken ve ekstra watt-güç verirken.

saolun hocam bu kulaklığı alcağım .d kulak içi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı