Lenovo Ideapad Gaming 3 nasıldır?

Sana kalmış,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
karşılaştırma videosunu bırakıyorum.

3 FPS için değmez 700 TL az para değil. En iyisi 1650'li verisyonu almak.

Hocam aldıysanız deneyimlerinizi paylaşmanızı rica edeceğim. Yakın zamanda aynı laptopu almayı düşünüyorum. Özelikle oyunlarda kaç derecelere çıkıyor bilgilendirirseniz sevinirim.

Ürün 3 günde elime ulaştı, atlantis isimli bir satıcıdan almıştım, bilgisayar 7 8 saniyede açılıyor, boşta CPU 39 55 arası, malzeme kalitesi güzel, oyunlarda iste genelde hep aynı dereceler League of Legends maksimum ayarlarda CPU 63 derece sabit 120 FPS, Valorant orta ayarlarda 130 150 arası CPU sıcaklığı yanlış hatırlamıyorsam 60 70 arası gidiyor geliyordu, başka oyun deneyimlemedim.(GPU'yu oyunlarda maksimum 59 derece gördüm) şarjı bana göre bayağı gidiyor zaten genelde prizde kullanıyorum(normal kullanımda 3 4 saat, performans modunda 1.5 saat diyorlardı)

Sormak istediğin soru varsa cevaplayabilirim.

Eklemeyi unutumuşum, oyunlardaki dereceleri laptopun altında biraz yükselti oluşturup aldığım değerler ve şarjdayken tam performans verdiğinden 2-3 derece artıyor yani mesela batarya ve boştayken CPU 38 39 derece olurken prizde 55e kadar çıkabilir.

Bir cihaz hem oyun hem ofis için bu yüzden tasarımından çok oyun performansıyla Gaming laptop oluyor denebilir oyun oynamadıgınız dışarıdan gayet sade bir ofis bilgisayarı havası veriyor

Bir cihaz hem oyun hem ofis için bu yüzden tasarımından çok oyun performansıyla Gaming laptop oluyor denebilir oyun oynamadıgınız dışarıdan gayet sade bir ofis bilgisayarı havası veriyor
Acer nitro ve bunun arasında kalmıştım. Eğer lenovo'nun klavyesi RGB (gençlerin deyimiyle IşşıqLı MışIqLı) olsaydı, Acer Nitro alırdım.

Dışarıdan bakınca normal bir dizüstü olarak göründüğü için aldım bunu. İlerde üniversiteye gideceğim, sunum yapacağım.

İşe gireceğim, toplantıya katılacağım vs. Buralarda renkli, pavyon gibi ışıkları olan bir şey kullanmak istemem.

Tabii zevkler ve renkler tartışılmaz. Eğer mavi rengi olsaydı daha çok severdim ama siyahı denk geldi bize.

Geri
Yukarı