Lenovo Ideapad Gaming 3 nasıldır?

maleniaa

Hectopat
Daha fazla  

Merhaba arkadaşlar ben bu bilgisayarın siparişini verdimde çok araştırdın ve en iyi bunu buldum. Son kez sormak istedim. Sizce nasıl kötü olan bir yanı var mı? Bir de bu bilgisayar için Max 250 TL bandında bir kulaklık önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba arkadaşlar ben bu bilgisayarın siparişini verdimde çok araştırdın ve en iyi bunu buldum. Son kez sormak istedim. Sizce nasıl kötü olan bir yanı var mı? Bir de bu bilgisayar için Max 250 TL bandında bir kulaklık önerir misiniz?

Fiyatı ve 1650 Super olmaması dışında iyi. Ama klasik soru. Neden masaüstü toplamadınız? :D

Aklınızda bulunsun.

200TL fark ile Acer Nitro 1650 Ti modelini alsaydınız keşke :(
Hatta 60TL :(

Hem 60 Hz hem de 256 GB dı onu da düşündüm ama ancak bu sebeplerden dolayı almak istemedim.
Hocam internet sitesinden siparişi pek güvenli olmadığı için almak istemedik o yüzden evkurun şehrimde bulunan bayisinden aldım
Fiyatı ve 1650 Super olmaması dışında iyi. Ama klasik soru. Neden masaüstü toplamadınız? :D

Malum üniversite yurtda kalacağım için masaüstünün pek imkanı yokdu.
Hocam evkurdan almadınız inşallah(bu arada son konuma bakar mısınız? Ana sayfaya düşmedi.)

Hocam evkurun direk bayisinden aldım Lenovo Türkiye Garantili olduğu için ve en azından görerek alına bildiği için.
Aklınızda bulunsun.

Teşekkürler hocam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı