Lenovo Ideapad Gaming 3 nasıldır?

Aliasdmkl

Hectopat
Daha fazla  
Lenovo Ideapad Gaming 3 i5 10.nesil 16 GB RAM GTX 1650 Ti 120Hz modeli. Kullanan arkadaşlar var mı aranızda? Bilgisayarın kendi fanlari yeterli seviyede mi, ayrıca laptop soğutucu önerebileceğiniz var mı? Çok pahalı olmasın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Coil Whine var o modellerde. 4 adet Lenovo da rastladım bu probleme. Sisteme bir zararı yok ama sizi rahatsız edebilir. Tiz bir ses

Bir arkadaşıma bu cihazı aldırdım. Şu ana kadar bir yıl oldu ve hiç sorun yaşamadı. Beraber oyun giriyoruz şu ana kadar bir şikayetini de görmedim ve duymadım. Kasa kalitesi güzel, hızlı ve sessiz bir cihaz.

Lenovo Ideapad Gaming 3 i5 10.nesil 16 GB RAM GTX 1650 Ti 120Hz modeli. Kullanan arkadaşlar var mı aranızda? Bilgisayarın kendi fanlari yeterli seviyede mi, ayrıca laptop soğutucu önerebileceğiniz var mı? Çok pahalı olmasın lütfen.

Lenovo'dan uzak dur ben bir kere o hatayı yaptım.

Lenovo'dan uzak dur ben bir kere o hatayı yaptım.
Ayrıca evet 2016 senesinde ideapad 500 15-ISK modelini kullandım bana istediğin kadar yüklenebilirsin sorun olursa değişeceğiz dediler ben de ağır programlar kullandım. 4 ayda ekran kartı yandı ve sadece Rebelling işlemi yaptılar. Yanlış duymadınız

Ben de alalı 1 ayı geçecek aynı modelden şu anlık bir sorunu görmedim. RDR2 gibi yüksek sistem isteyen oyunlarda bile en fazla 75 dereceyi görüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı