Lenovo Ideapad Gaming 3 nasıldır?

bende bu laptoptan aldım kargo gelmedi memnun musunuz?

bende bu laptoptan aldım kargo gelmedi memnun musunuz?
Hocam cihaz güzel fena değil. Klavye RGB aydınlatmaları çok yetersiz. Bazı renklerde hiçbir değişiklik olmuyor. Çoğu oyunda GPU 70-75 CPU 80-85 derecede çalışıyor. Kulaklıkla oyun oynarsanız fan sesini duymuyorsunuz. Bazı oyunlarda anlık GPU kullanımı düşüyor. Sorun driverlarda mı cihazda mı bilemedim. Şuanlık pek bir sorunum yok. Kasa kalitesi yeterli bence.
Kaça aldınız hocam 18000 olmuş. İndirim beklemek mantıklı mı bilemiyorum.
19 bine aldım maalesef bana geldikten 1 gün sonra fiyat 18 bine düştü. Geçen gün kontrol ettiğimde 17300 e kadar düşmüş.

Hocam cihaz güzel fena değil. Klavye RGB aydınlatmaları çok yetersiz. Bazı renklerde hiçbir değişiklik olmuyor. Çoğu oyunda GPU 70-75 CPU 80-85 derecede çalışıyor. Kulaklıkla oyun oynarsanız fan sesini duymuyorsunuz. Bazı oyunlarda anlık GPU kullanımı düşüyor. Sorun driverlarda mı cihazda mı bilemedim. Şuanlık pek bir sorunum yok. Kasa kalitesi yeterli bence.

19 bine aldım maalesef bana geldikten 1 gün sonra fiyat 18 bine düştü. Geçen gün kontrol ettiğimde 17300 e kadar düşmüş.
Hocam bu fps düşüşleri şikayeti ve aşırı ısınma fan sorunu gibi şikayetler üzerine kargoyu teslim almayarak iade ettim... üzüldüm aslında bu donanıma bu fiyaat güzeldi aslında.. inşallah pişman olmam...

Her türlü güzel laptop hocam. Doların ne olacağı belli değil o yüzden çok ta canınızı sıkmaya gerek yok bence.

Laptopu ben de beğendim ama bataryası 45w diye görünce kararsız kaldım, sizin batarya deneyiminiz nasıl söyleyebilir misiniz?

Bir de ekran kartı 90w sanırım, pek sıkıntı olur mu?

Laptopu ben de beğendim ama bataryası 45w diye görünce kararsız kaldım, sizin batarya deneyiminiz nasıl söyleyebilir misiniz?

Bir de ekran kartı 90w sanırım, pek sıkıntı olur mu?
Hocam evet batarya küçük. Ben sadece oyun için aldığımdan dolayı sürekli şarjda kullanıyorum o yüzden sıkıntı olmuyor benim için. Ayrıca Macbook Pro'm var. 90 watt sıkıntı olmuyor.

Geri
Yukarı