Lenovo Ideapad Gaming 3 ölü piksel çıktı

Teşekkür ediyorum hocam aynı sitede aynı laptopun RTX 3050 Ti'li hali 19 bin TL'ye satılıyor. Neden bu daha ucuz acaba çünkü diğer özellikleri de aynı. İndirim mi var acaba?

Evet hocam ilk olduğu zaman 14.4kya dusmustu şu an cok uygun fıyatta durmaya devam ediyor.

Tamamdır hocam. Sizi yordum kusura bakmayın bu laptopa uygun ekstradan 512 GB SSD ve 8 GB Ram takmak istiyorum da acaba uygun ürünleri bulup link atabilir misiniz yanlış bir şey almak istemem.

Herkese iyi akşamlar.

Bu linkteki laptopu sipariş ettim. Dün sabah geldi fakat kurulumu tamamen bugün tamamlayabildim. Bugün ölü piksel testi yaptım ve 1 adet ölü piksel çıktı.

Eki Görüntüle 1430478

Arkadaşlar şimdi ne yapmalıyım? Açıkçası sadece siyahta gözüküyor ve üst tarafta olduğu için beni rahatsız etmiyor. Fakat uzun vadede büyüyebileceği ihtimali de var. Ürün değişimi mi yoksa iade mi etmeliyim sizce?

Geçen gün yine formda bir arkadaş aynı konuyla ilgili başlık açmıştı, Lenovo'yla vs görüştü, en az 3 adet ölü piksel durumunda değişim ya da işlem yapılıyormuş. Bilginiz olsun ama şansınızı bir deneyin yine.

Geçen gün yine formda bir arkadaş aynı konuyla ilgili başlık açmıştı, Lenovo'yla vs görüştü, en az 3 adet ölü piksel durumunda değişim ya da işlem yapılıyormuş. Bilginiz olsun ama şansınızı bir deneyin yine.
Hocam konuyu açmadan önce iyice araştırdım, 1 tane bile ölü piksel olursa ayıplı ürün statüsüne giriyor diyenleri gördüm. Markadan markaya değişebiliyormuş ama genel olarak böyleymiş. Umarım mağdur olmam.

İade talebi oluşturdum. Hepsijet kargo bugün gelip bilgisayarı aldı. Umarım kabul ederler. Hayırlısı olsun.

Hocam konuyu açmadan önce iyice araştırdım, 1 tane bile ölü piksel olursa ayıplı ürün statüsüne giriyor diyenleri gördüm. Markadan markaya değişebiliyormuş ama genel olarak böyleymiş. Umarım mağdur olmam.

İade talebi oluşturdum. Hepsijet kargo bugün gelip bilgisayarı aldı. Umarım kabul ederler. Hayırlısı olsun.
Dediğiniz gibi hayırlısı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı