Lenovo IdeaPad Gaming 3 oyun ve bilgisayar mühendisliği için yeterli mi?

Biz 8-9 bin arası bir şey ararken bu çok uygun geldi. Siz ne düşünüyorsunuz?
Hocam gayet yeterli, 3d tasarım için buna benzer bir modeli kullanmıştım ve hiç sorun yaşamamıştım
Biz 8-9 bin arası bir şey ararken bu çok uygun geldi. Siz ne düşünüyorsunuz?
Bu arada, biliyorum bütçenizi aşıyor fakat bu model gerçekten çok iyi. Amazon.com: Lenovo ThinkPad P53 Workstation Laptop (Intel i7-9750H 6-Core, 32GB RAM, 1TB SATA SSD, Quadro T1000, 15.6" Full HD (1920x1080), Fingerprint, Bluetooth, Webcam, 2xUSB 3.1, 1xHDMI, SD Card, Win 10 Pro): Computers & Accessories

Mükemmel bir bilgisayar.
Ryzen 7, i5 ve i7 olmak üzere üç farklı işlemci ile sunulan bir bilgisayar. Ekran kartı, bellek ve SSD'ler bütün cihazlarında aynı.
Bütçenize uygun bir işlemci ile satın alırsınız.
Hocam gayet yeterli, 3d tasarım için buna benzer bir modeli kullanmıştım ve hiç sorun yaşamamıştım

Bu arada, biliyorum bütçenizi aşıyor fakat bu model gerçekten çok iyi. Amazon.com: Lenovo ThinkPad P53 Workstation Laptop (Intel i7-9750H 6-Core, 32GB RAM, 1TB SATA SSD, Quadro T1000, 15.6" Full HD (1920x1080), Fingerprint, Bluetooth, Webcam, 2xUSB 3.1, 1xHDMI, SD Card, Win 10 Pro): Computers & Accessories
İş istasyonu olduğu için pek önermem. Çok özgür bir cihaz değil.

Mükemmel bir bilgisayar.
Ryzen 7, i5 ve i7 olmak üzere üç farklı işlemci ile sunulan bir bilgisayar. Ekran kartı, bellek ve SSD'ler bütün cihazlarında aynı.
Bütçenize uygun bir işlemci ile satın alırsınız.

İş istasyonu olduğu için pek önermem. Çok özgür bir cihaz değil.

Arkadaş zaten mühendislik için istediğini belirtti. Aynı zamanda istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz, oyun da oynayabilirsiniz. Ayrıca ben arkadaşa ileriki dönemler için o workstation'u önerdim zaten. Mühendisliğin ileriki aşamalarında bu tarz bir bilgisayara ihtiyaç duyabilir.

Hocam gayet yeterli, 3D tasarım için buna benzer bir modeli kullanmıştım ve hiç sorun yaşamamıştım

Quadro'nun oyun performansı iyi değil diye biliyorum, yanlış hatırlamıyorsam tasarımcılar için oluşturulmuş bir seri.

Quadro'nun oyun performansı iyi değil diye biliyorum, yanlış hatırlamıyorsam tasarımcılar için oluşturulmuş bir seri.
Evet, fakat aynı zamanda çoğu oyunu oynayabilir de, sıkıntı çıkaracağını zannetmiyorum. İstisnalar hariç
Genel olarak Quadro'da oyun oynamaktan ziyade oyun yaparsınız. Fakat çok da sıkıntı çıkartmaz.

Bak kaç para bu cihaz.
Amazon'dan getirtin, 8000 liraya denk geliyor.

Gerçi vergiler de var, vazgeçtim önermiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı