Lenovo Ideapad Gaming 3 şarj almayı kesti

Bende de ayni durum var hocam herkeste var o

Aynı bilgisayarı cuma günü aldım ve PC de şarj 100'e gelince kendini boşaltıyor bunun pil sağlığıyla alakalı olduğu söyleniyor Discord'unuz varsa oradan konuyu sizle paylaşmak isterim sizde de aynı durum oluyorsa PC'de sıkıntı yok demektir. Çünkü aynı PC'yi bende kullanıyorum :)

aynı bilgisayarı cuma günü aldım ve PC de şarj 100 e gelince kendini boşaltıyor bunun pil sağlığıyla alakalı olduğu söyleniyor discordunuz varsa oradan konuyu sizle paylaşmak isterim sizde de aynı durum oluyorsa PC'de sıkıntı yok demektir . Çünkü aynı PC'yi bende kullanıyorum :)
Merhaba sonrasında pil ile bir sıkıntı yaşamadım fakat ölü piksel çıktığı için iade ettim. Kurban Bayramında indirim olursa büyük ihtimalle yine lenovo ideapad gaming 3 alacağım.

Peki pilde 100 e geldiğinde sizde de pil kendiniz boşaltıyor muydu bir yere kadar?
Yok hocam hiç öyle bir şey yaşamadım fakat zaten laptopu 3 gün kullanmıştım. Sorunu tam olarak anlayamadım fişe takılıyken şarjı mı boşalıyor? Tam olarak nereye kadar?

Yok hocam hiç öyle bir şey yaşamadım fakat zaten laptopu 3 gün kullanmıştım. Sorunu tam olarak anlayamadım fişe takılıyken şarjı mı boşalıyor? Tam olarak nereye kadar?
şuan yeni konu oluşturdum oradan bakabilirsiniz , aynı modelde böyle bir durum var diyen bir arkadaş daha var .

Geri
Yukarı