Lenovo Ideapad Gaming 3 test değerleri nasıl?

onurgs59

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar laptopu alalı yaklaşık 2 hafta oldu. Lenovo Ideapad Gaming 3 - Ryzen 7 4800 h - GTX 1650 Ti - 16 GB RAM - 512 SSD malum ürün.
Kararlılık testi yaptım ancak süreyi fazla kaçırmışız 10 dakika demişlerdi 13.5 dakika sürdü :)
sonuçlar bunlar bilen arkadaşlar değerlendirebilir mi?

1626525526053.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar laptopu alalı yaklaşık 2 hafta oldu. Lenovo Ideapad Gaming 3 - Ryzen 7 4800 h - GTX 1650 Ti - 16 GB RAM - 512 SSD malum ürün.
Kararlılık testi yaptım ancak süreyi fazla kaçırmışız 10 dakika demişlerdi 13.5 dakika sürdü :)
sonuçlar bunlar bilen arkadaşlar değerlendirebilir mi?

1626525526053.png

Kanka bende alicagimda sizce nasıl ısınması performansı genel olarak veya WhatsApp'tan veya Discord'tan gorusek.

GPU bir tık fazla ısınmış onun dışında gayet iyi hocam.
Genel değerler 60-85 demişlerdi hocam ama neden fazla dediniz anlayamadım?
Kanka bende alicagimda sizce nasıl ısınması performansı genel olarak veya WhatsApp'tan veya Discord'tan gorusek.
Genel olarak çok anlatacak bir şey yok gayet güzel f/p ürünü. Daha önceki laptop'um da lenovo ideapad idi. Sorun yaşamadım. CW sorunu da görmedim şuana kadar.

Genel değerler 60-85 demişlerdi hocam ama neden fazla dediniz anlayamadım?

Genel olarak çok anlatacak bir şey yok gayet güzel f/p ürünü. Daha önceki laptop'um da lenovo ideapad idi. Sorun yaşamadım. CW sorunu da görmedim şuana kadar.
Ekran kartında 85 derece bir tık fazla oluyor hocam. 60-80 derece arası iyi ama 85 olması zararlı veya sorun yaratacak bir durum değil.

Geri
Yukarı