Lenovo Ideapad Gaming 3 touchpad çalışmıyor

risay

Decapat
Lenovo Ideapad Gaming 3 laptopum var touchpad dün çalışıyordu ama bugün çalışmıyor. Touchpadi açsam bile çalışmıyor, fareyi çıkarsam çalışmıyor. Galiba driverları bir şekilde silinmiş çünkü Görev Yöneticisi'nden fare ve diğer işaret aygıtlarına tıklıyorum ve iki tane "İAC uyumlu fare" diye driver var. Fakat touchpadin driveri yok. Driveri nereden indiririm ve nasıl kurarım? İşletim sistemim Windows 10 Home.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo Support Driver Buradan ürünün seri numarasını yazarak sürücüler ve yazılımlar bölmünden otomatik veya manuel şekilde güncelleyebilirsin. Fn+F6 tuşuna yanlışlıkla basmış olabilirsin belki klavyeden ona da bi bak. Çözüm olursa işaretlersen sevinirim.

Sürücüyü bulup indirdikten sonra kuracaksınız ya da otomatik güncelleme de direk bütün aşamalar sizin önünüze gelir basitçe yüklemiş olurdu

Sürücünün niye silindiğini anladım. Ben Driver Booster'den sürücüleri güncelleştirdim ve bu rezil program touchpadin sürücüsünü silmiş. Bir çözümü var mı eğer yoksa sistem geri yüklemeyle düzelir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı