Çözüldü Lenovo Ideapad Gaming 3 Valorant "Van 1067" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

LongWayCaptain

Attopat
Daha fazla  
RAM
Kingston 3200 MHz 8 GB
Ekran kartı
Geforce GTX 1650
Anakart
82EY Lenovo
Öncelikle merhaba, ben Furkan.
Windows 11'de genel olarak çıkan bu sorunun birçok çözümünü denedim fakat hiçbiri olmadı. Aldığım hatayı öncelikle aşağıdadır.

hata2.png

hata1.png

TPM 2.0 aşağıdaki gibi düzgün çalışıyor.

tpm.png

VGC'yi çalıştırıp denedim olmadı, komple silip Epic Games üzerinden yükledim yine olmadı.
Tek bir sıkıntım var: Secure Boot kısmını BIOS'umdan göremiyorum.
Bilgisayarımın modeli ve özellikleri şunlar:
  • Lenovo Ideapad Gaming 3
  • AMD Ryzen 5 4600H
  • GTX 1650 ekran kartı
Anakart modeli ve BIOS sürümü aşağıdaki resimdedir:

bios.png

Şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm
Ne alaka ya. Windows 10'a dönmek çözüm değil ki? Çözüm BIOS'tan Secure Boot açmak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ne alaka ya. Windows 10'a dönmek çözüm değil ki? Çözüm BIOS'tan Secure Boot açmak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Hocam denedim birçok kez sizin videolardan bende anakart (Colorful B450) kaynaklı sorun var sanırım. Açıyorum kendi kendine kapanıyor, bir süre sonra.

Geri
Yukarı