Lenovo Ideapad Gaming 3 vs. Acer Nitro R5 4600h

Bütçe
Max 7000
Hayır yok, sonra olur mu onu bilmiyorum. Ağır oyun olarak Battlefield 1 ve Red Dead Redemption 2 Online'da denedim. BF1 de 1080p Ultra GPU 65-70 ve CPU 65'ten başlayıp 80 civarında dolanıyor ama 80'i geçmiyor, FPS 80-90+, RDR2 Online da 1080p 60 FPS için GeForce Experience karışık bir ayar yapıyor şu an onu kullanıyorum 55-60 FPS veriyor. Kendim Ultra High karışık ayarlamam da 45-50 civarında ama oyun gayet akıcı sıkıntı yok. GPU 65-70 ve CPU 65-75 civarında. Wasd tuşlarında ısıyı hissettiriyor ama rahatsız edici değil. Makine güzel dostum ama teknoloji biraz şans işi. İnşallah güzel sıkıntısız bir laptopun olur.

Teşekkürler.

Ben de bu iki cihaz arasında kaldım. Oyun oynamayacağım sadece çizim ve iş o yüzden Lenovo'nun soğutmasının kötü olması çok önemli değil ama SSD'de problem çıktığını sizden duydum nasıl bir problem oluşuyor ki.

Ne yazikki var. Genelinde SSD ve hoparlorden cizirti sesleri geliyor rahatsiz edici olur mu bilmem ama oluyor. Acer'in tek sorunu tuslari siliniyor. 5 aydan sonra cok kotu bir görüntü oluşur isikli olduğu için sanırım Lenovo alacağım sansima artik ses gelirse oyle kulanirim gelmezse ne mutlu biktim dusunmekten. Ayrica bir cok forumda bu konudan yakinmislar ve sikayetvardada var.

Acer klavye ışıklarının kırmızı olması hiç hoş değil ve klavye soyulması da ayrıca büyük bir sorun. Şikayet var sitesine baktım rezalet Acer almayı düşünüyordum vazgeçtim. Lenovo alacağım artık yapacak bir şey yok Lenovo biraz daha iyi olacakmış gibi hissettim

Acer klavye ışıklarının kırmızı olması hiç hoş değil ve klavye soyulması da ayrıca büyük bir sorun. Şikayet var sitesine baktım rezalet Acer almayı düşünüyordum vazgeçtim. Lenovo alacağım artık yapacak bir şey yok Lenovo biraz daha iyi olacakmış gibi hissettim

Aldınızmı nasıl acaba bende düşünüyorum

Aldınızmı nasıl acaba bende düşünüyorum
Cihazı oyun için almadığımdan Lenovo IdeaPad 4600h işlemcili olanı tercih ettim 7bin TL'ye hepsiburada.comdan aldım. Cihaz pilde iken cinebenh r15ten 1050 puan alıyor. Sıcaklık ise 40 derece bile olmadı. İşlemci termal anlamda çok başarılı. İş için aldığından tercihim lenovodan yana oldu sade tasarıma sahip olduğu için

Cihazı oyun için almadığımdan Lenovo IdeaPad 4600h işlemcili olanı tercih ettim 7bin TL'ye hepsiburada.comdan aldım. Cihaz pilde iken cinebenh r15ten 1050 puan alıyor. Sıcaklık ise 40 derece bile olmadı. İşlemci termal anlamda çok başarılı. İş için aldığından tercihim lenovodan yana oldu sade tasarıma sahip olduğu için
Sizde bobin sesi tarzi sesler oldumu acaba

Geri
Yukarı