Lenovo Ideapad Gaming 3 vs ASUS TUF Gaming vs Acer Nitro AN515-55

VahitGuetta

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler, 17bin TL bütçem vardı 3 tane model arasında kaldım. Gördünüz gibi. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler, 17bin TL bütçem vardı 3 tane model arasında kaldım. Gördünüz gibi. Sizce hangisini almalıyım?

Lenovo Ideapad Gaming 3 tabii ki.

Bunu alın hocam 8 GB DDR5 RAM var tek eksisi o DDR5 8 GB RAM 1000 TL civarında
Onun dışında güzel laptop.

Lenovo Ideapad Gaming 3 tabii ki.

Hocam bunlar arasından ASUS TUF F15 ısınma sorunu yok pcle kartı biraz sorunluydu driver ile çözdüler bunlar şart ise ASUS TUF daha iyi.

Bunu alın hocam 8 GB DDR5 RAM var tek eksisi o DDR5 8 GB RAM 1000 TL civarında
Onun dışında güzel laptop.

Hocam bunlar arasından ASUS TUF F15 ısınma sorunu yok pcle kartı biraz sorunluydu driver ile çözdüler bunlar şart ise ASUS TUF daha iyi.

Sağ olun hocam ama ben sürekli Lenovo tercih ediyordum soğutucu var onu da kullanayım ASUS TUF biraz uzak duruyorlar Lenovo konu olunca ama teşekkürler

Yok hocam sağ olun ama victus yani HP'ye uzaklığım var ama ASUS neden çok önerdiniz Lenovo daha iyi değil miydi?

ASUS'taki işlemci çok daha iyi tasarımı da iyi ısınma sorunu yok F15 de ama hpyr uzaklığınız olmazsa en iyi Ryzen 5 işlemciye ve 3050 Ti sahip olacaksınız neden victusa karşı bir önyargınız var?

ASUS'taki işlemci çok daha iyi tasarımı da iyi ısınma sorunu yok F15 de ama hpyr uzaklığınız olmazsa en iyi Ryzen 5 işlemciye ve 3050 Ti sahip olacaksınız neden victusa karşı bir önyargınız var?

ASUS bu modelini Technopat forumlarında inceledim art arda 5 6 kötü yorum çıktı kullanan yakınımda var sürekli servise götürüyor

Victus monitör sallanma sorunu var Lenovo da bu sorunda yok üstelik bana ekstra alanda gerekiyordu kendim uğraşmak istemiyorum o yüzden

ASUS bu modelini Technopat forumlarında inceledim art arda 5 6 kötü yorum çıktı kullanan yakınımda var sürekli servise götürüyor.

Victus monitör sallanma sorunu var Lenovo da bu sorunda yok üstelik bana ekstra alanda gerekiyordu kendim uğraşmak istemiyorum o yüzden.

O sorunu kim demiş bu arada sadece eskiden mavi ekran hatası vardı dricer ile düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı