Lenovo Ideapad Gaming 3 vs ASUS TUF Gaming

Bütçe
10000
Asus da iyi Lenovo da iyi. İkisi de üzmez. Çok yüksek donanım isteyen oyunlar da oynamıyorsunuz zaten.
Zaten oyunlara para yatırmıyorum, bedava verilen veya zaten bedava olan oyunlar oynuyorum. O yüzden çok sıkıntı olacağını sanmam ama bu CW sorunu beni biraz korkuttu.

Bilgisayardan gerçekten anlayan biri ama Acer'a karşı neden böyle anlamış değilim.

Hocam Acer'in teknik servis olarak çok da iyi olmadığını duydum. Umarım servislik bir işim olmaz. Geçen aradım hatta RAM için. Kasayı kendiniz açmayın RAM takılacak olursa bize gönderin dediler.

Zaten oyunlara para yatırmıyorum, bedava verilen veya zaten bedava olan oyunlar oynuyorum. O yüzden çok sıkıntı olacağını sanmam ama bu CW sorunu beni biraz korkuttu.
Coil Whine durumunda iade edebilirsiniz. Ben olsam lenovo alırım. Lenovodaki ramler dual channel mı?
Hocam Acer'in teknik servis olarak çok da iyi olmadığını duydum. Umarım servislik bir işim olmaz. Geçen aradım hatta RAM için. Kasayı kendiniz açmayın RAM takılacak olursa bize gönderin dediler.
Kasa açmak garanti kapsamını bozmuyor diye biliyorum.
Kasa açmak garanti kapsamını bozmuyor diye biliyorum.

Sırf bu cw sorunu ne anlayamadığım için ryzen 7den vaz geçip imtel i 5 10300h asus tercih edeceğim kendim için
Birde lenovo çok tavsiye ediliyor ama bu cw neyim nesiyse korkuttu

Şayet RAM yükseltme şansın varsa bu fiyat bandında ASUS’un rakibi yok. Kendim kullandığım icin biliyorum. Tavsiyem Asus.

Şayet RAM yükseltme şansın varsa bu fiyat bandında ASUS’un rakibi yok. Kendim kullandığım icin biliyorum. Tavsiyem Asus.
Hocam merhaba. Şu konuya bakabilir misiniz?

Ailemin aşırı zorlamalarıyla Monster Abra A5 15.8.3 sipariş verdik, gelince ailemin pişman olacağından eminim, zaten isteyerek almıyorum, iade seçeneğinden yararlanıp kendi istediğim bilgisayarın kaliteli olduğunu göstermeye çalışacağım. Zor bir süreç olacak.

Merhaba hocam

Asus hakkındaki deneyimlerinizi paylaşırmısımız?
Ouun performansı nasıldır? Genelde hikaye tabanlı oyun oynarım

Isınma sorunu var diyorlar alttaki balpeteği ızgarasının yarısı kapalı düşününce ısınabilir

Birde fan çok ses çıkarıyor mu?

Şimdiden teşekkürler

Geri
Yukarı