Lenovo Ideapad Gaming 3 Wi-Fi'a bağlanılmıyor

EfeMertY

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

Bilgisayara Windows 10 kurdum fakat kurulurken bana ne kablosuz internet bağlantısı sundu ne de kendim bağlanabiliyorum. Ancak Ethernet kablosu kullanarak bağlanmama müsaade ediyor. Ne yapmam gerekiyor gerçekten bilemiyorum.

Merhaba.

Bilgisayara Windows 10 kurdum fakat kurulurken bana ne kablosuz internet bağlantısı sundu ne de kendim bağlanabiliyorum. Ancak Ethernet kablosu kullanarak bağlanmama müsaade ediyor. Ne yapmam gerekiyor gerçekten bilemiyorum.
Aynısı bende de olmuştu, önce ethernete bağlayın. Sonra aygıt yöneticisinden driverları güncelleyin. Daha sonra kablosuz bağlanabilirsiniz.

Ethernet bağlantısı ile bir Windows Update çalıştır. Tüm yükleme işlemleri bittikten sonra bilgisayarını yeniden başlat. Muhtemelen yüklenmiş olacaktır sürücü.

Eğer Windows Update ile sürücüsü yüklenmezse bilgisayarının tam modelini belirt. Daha sonra da aygıt yöneticisinde "Ağ Denetleyicisi" gibi bir aygıt olması lazım, onun donanım kimliğini buraya gönder. Bunları gönderirsen gerekli sürücüyü sağlarız.

Hocam biraz daha irdeleyince gerekli sürücüyü bulup yükledim, şimdi bağlanıp internete Windows güncelleştirmelerini yapıyorum. Yardım için yine çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı