Lenovo Ideapad Gaming 3'ler arasında en güçlüsü hangisi?

Bütçe
10500

Yasu96

Centipat
Makaleler
1
Arkadaşlar sorum başlıkta bulunuyor. Aralarındaki en güçlüsü ve en sorunsuzu hangisidir? Bütçem 10500 TL ama yükseltebilirsem en fazla 10700 olur bütçem.

Son düzenleme:
1660 Tİ alınabilir o bütçe ile. Gaming 3 serisinin de 1660 Tİ olan bir modeli yok.
Bu iki laptopu öneririm.

Acer kalitesiz ve garanti anlamında sorunu olan bir modelmiş sanırsam. ASUS olanı da RAM yükseltmesi yapamayacağım için almıyorum ama daha iyileri var ise önerebilirsiniz.

GTX 1050 önermişsiniz. Ben 1K az fiyata 1650 aldım.
1660 Tİ alınabilir o bütçe ile. Gaming 3 serisinin de 1660 Tİ olan bir modeli yok.
Bu iki laptopu öneririm.
Nitro 5 olabilir de Asus kesinlikle önermiyorum.
Acer kalitesiz ve garanti anlamında sorunu olan bir modelmiş sanırsam. ASUS olanı da RAM yükseltmesi yapamayacağım için almıyorum ama daha iyileri var ise önerebilirsiniz.
Hocam şunu kullanmaktayım, https://www.hepsiburada.com/lenovo-...ar-82ey00d1tx-p-HBV00001BOF14?magaza=Nethouse

Bu iki laptopu öneririm.

Bu laptopta ısınma sorunu yoksa bu da olabilir.

1050 önermiyorum RAM bakımından işi var ise mesela yazılım ile uğraşıyor ise ekran kartına gerek yok 😡
Hahahha. Mantık yok bu işte. 8200'e 1650 modeli alıp ekstra ram taksa bile sizin attığınızdan daha ucuza geliyor.
Asus'un F serisinden bu laptop. A15 gibi ısınma sorunu yok. Alınabilir bir model.
Görmemişim kusura bakmayın.

Hocam Acer alın bence. Kalitesiz de değil. Önerdiğim iki cihaz dışında bu var:
Ekran kartı 1650 Ti ama bu laptopun. Benim tavsiyem Acer ya da Asus alın.

Bu laptopta ısınma sorunu yoksa bu da olabilir.
G serisi soba gibi ısınıyor.

Geri
Yukarı