Lenovo Ideapad Gaming 3'ten cızırtı geliyor

Ürünü ben Hepsiburada sitesi üzerinden aldım. Site içerisinde ürünü aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade hakkınız bulunuyor. Yanlış bilmiyorsam diğer yerler için de durum bundan ibaret. Yaşadığım tek sorun ürünü iade ederken sıfırlamamıştım ve ilerleyen günlerde aradıklarında şifremi hatırlayamadığım için süreç ben hatırlayana kadar uzadı. Doğru şifreyi verince anında iade işlemi tamamlandı benim için. Bunun dışında ürünü aldığımda ve iade ederken kutusuna koyduğumda videosunu çekmiştim, ne olur ne olmaz diye ama gerek kalmadı. Paketi açmadan ürünü deneyip, bir kusuru olup olmadığına bakamayacağınız için illa paketi açmak zorundayız bu tarz ürünlerde.
Satıcı hepsiburada mıydı yoksa başka bir mağaza mı ?

Aynı sıkıntı bende de var pilde çalışırken bu ses neredeyse duyulmuyor ama şarja takınca sessiz ortamda rahatsız ediyor ama genelde kulaklık kullandığımdan farkına varmıyorum ben ekim ayında i5 10300h GTX 1650 Ti olan modeli 7200 TL'ye aldım +8 GB ekleme yaptım genel olarak memnunum tek sıkıntısı diyebileceğimiz sıkıntı bu cızırtı sesi sarjdayken de en iyi performans modundan dengeli moduna alınca bu ses yine pildeki ses seviyesine yani duyulmayan seviyeye düşüyor adaptöre gelincede o ses adaptöre kulağınızı dayamazsanız gelmez ve bu gayet normal bir ses sonuç olarak bu ses rahatsız edici ve olmaması gerekirdi.

Geri
Yukarı