Lenovo Ideapad Gaming için Dual Channel RAM tavsiyesi

Hocam çözüldü. Yine bu sitede aynı laptop RAM'ini arayan bir arkadaşa @purecx ben RAM'i sattım. Kendim gidip 2 tane 8 GB Crucial 3200MHz aynı özellikli RAM aldım. Şu an bilgisayar oyunlarda kafayı yedi, roket gibi. CS:GO'da 200 FPS falan alıyordu Max'ı açarsam, şu an 390 FPS veriyor :D LoL'de 150 FPS vardı 270 oldu, Warzone 70'den 90'a çıktı. Çözüm anca bu şekilde Lenovo'yu aradım yardımcı olmadı, RAM yok. Hiçbir yerde yok. Anca bilgisayardan çıkartmak lazım.

Hocam sorunu 2 tane yeni RAM alarak çözdüm. Şu an Dual Channel olarak çalışıyor. Yardımlarınız için teşekkür ederim :)

Aldığın RAM'in linkini verebilirmisin?

Hocam maalesef sıfır almadım o yüzden link yok. Letgoda biri satıyordu şirketleri için Legion almışlar. 8gb ram var diye 2 tane 16 ram almışlar. Legiondan çıkan sıfır 8gb ramleri de bana sattı. Maalesef link yok o yüzden

hocam ben bunu ocak ayında 300 lirayken almıştım, dual channel olarak kullanabiliyorum tavsiye ederim.
1616152736428.png
1616152768162.png

cpu-z değerleri

hocam ben bunu ocak ayında 300 lirayken almıştım, dual channel olarak kullanabiliyorum tavsiye ederim.
Eki Görüntüle 929995Eki Görüntüle 929996

cpu-z değerleri
https://www.hepsiburada.com/kingsto...-p-HBV00000WMRXK?magaza=Baburtech+Bilisim+A.Ş. bu rami alsam sizce bir sıkıntı yaratır mı? Yorumlarda uyumlu yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı