Lenovo Ideapad IP3-15IML laptop nasıldır?

İbrahim Köse

Hectopat
Daha fazla  

Hepinize selam, bu ürünün siparişini geçtim bugün. Aldıktan sonra i3 çok içime sinmedi. Oyundan ziyade günlük işler-mail-Office programları-YouTube-Netflix için kullanılacak, önerilerinizi bekliyorum.
Dediğiniz işler için bence yeterli lenovo seçimi mantıklı olmuş.

Hepinize selam, bu ürünün siparişini geçtim bugün. Aldıktan sonra i3 çok içime sinmedi. Oyundan ziyade günlük işler-mail-Office programları-YouTube-Netflix için kullanılacak, önerilerinizi bekliyorum.

Fazlasıyla yeter ayrıca o laptopa 720P oyunda oynanılabilir.

Bu arada ekran kartı da fortnite csgo lol gibi oyunları rahatlıkla oynatır mx130'un oyun testlerine bakın derim.

Lenovo Ideapad 310 kullanıyorum (6yıldır ve sistem özellikleri imzamda mevcut. 1 kere bile termal macunu temziliği yapılmadı. Yazın 43 derece havada işlemci Max 73 derece ekran kartı 69 derece. Birçok oyunu da 720P 30FPS oynuyabiliyorum) kısaca elindeki cihaz nimet nimet.

Yeni konular

Geri
Yukarı