Lenovo Ideapad L340 ilk günkü gibi yapma

mertcan6789

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Lenovo idepad L340 kullanıcıyım sorunum şu: Bilgisayarıma fotmat atsam bile ilk günkü gibi olmuyor mesela duvar kağıdı ilk günkü gibi olmuyor aynı zamanda Lenovo vantage otomatik olarak yüklüydü nasıl çözerim? Sistem özelliklerim: Intel(r) Core(tm) i5-9300hf CPU @ 2.40GHz 2.40 GHz Ekran kartı: GTX 1650 takılı RAM: 8, 00 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo pişmanlık falan değil bu arada. Aldığınız cihaz kötüyse markayı karalayamazsınız. Bende V14-ADA modeli var. Takır takır çalışıyor.

Lenovo Gaming 3
Lenovo Ideapad 320
Kullandım arkadaşımda Legion 5 Pro var 3 cihazda kotu mağduruz ve arkadaşım sattı bende Gaming 3 sattım bir Ideapad 320 var elimde.
Yükseltmekle ne alakası olabilirki?

Yükseltirsen cihazı daha iyi verim alırsın eskisinden daha iyi cunku donanımlar eskir ve tamir ihtiyacı duyar tamir etsende eskisi gibi performans alamasın ama sıfır parca alırsan eskisnden iyi performans alırsın bunu düşünemiyecek kadar zormu ki?

Arkadaşlar yanlış anlaşıldım galiba sorunum cihazımın performansı değil mesela ücretsiz MC affe veriyordu eskiden Lenovo vantage oto kuruyordu artık öyle değil hangi Lenovo dosyalarını yüklemeliyim eskisi gibi olsun hatta duvar kağıdında araba vardı vs. vs.

Arkadaşlar yanlış anlaşıldım galiba sorunum cihazımın performansı değil mesela ücretsiz MC affe veriyordu eskiden Lenovo vantage oto kuruyordu artık öyle değil hangi Lenovo dosyalarını yüklemeliyim eskisi gibi olsun hatta duvar kağıdında araba vardı vs. vs.

Onu yapamazsın. Lenovo onları kendi kuruyor.

Lenovo vantage kendin kurabilirsin. Mcaffe yerine Kaspersky kullanabilirsin bir de Malwarebytes.

Geri
Yukarı