Lenovo Ideapad S145 iyi mi?

Hocam öncelikle nereden aldınız? İade etme şansınız vardır diye tahmin ediyorum, edebiliyorsanız edin.

İnternette satılan laptoplarda FreeDOS yerine Linux yazıyorlar. FreeDOS gelme ihtimali de var. Eğer Linux gelirse Linux'u kaldırıp Windows yükleyebilirsin.

Evkur'dan aldım hocam. Ürün ellerinde olmadığı için sadece sözleşme imzaladım. Umarım iade/cayma kabul ederler. Ne kadar üzgün olduğumu anlatamam şu an.

Arkadaşlar merhaba.

Bugün Lenovo Ideapad S145, 8 GB RAM, AMD A9 9425 3.1 GHz işlemcili 256 GB SSD'li laptop aldım. Görevli arkadaşa yazılım/kodlama için yeni başlayan birine uygun orta/idare edecek bir PC arıyorum dedim. Bunu önerdi.

İnternetten işlemciyle alakalı yorumlara baktım, kimse beğenmiyor. Ne yapacağım ben? Bu PC beni idare eder mi?

İdare eder Linux uyumu çok iyi işini görür ...

Ekran Görüntüsü 2020-08-06 17-53-43.png

Ekran Görüntüsü 2020-08-06 17-50-01.png

O bunun üst versiyonu.

Eki Görüntüle 659375

Eki Görüntüle 659376

O bunun üst versiyonu.
Hocam mesele idare etmesi değil. 4000TL verip değerinin neredeyse yarısı eden bir laptop alması. Eğer imkanı varsa Evkur'dan alışveriş yapmasın. Tecrübe ettim, aşırı pişmanım.
Evkur'dan aldım hocam. Ürün ellerinde olmadığı için sadece sözleşme imzaladım. Umarım iade/cayma kabul ederler. Ne kadar üzgün olduğumu anlatamam şu an.
En kısa sürede iade için konuşun. 14 gün koşulsuz iade hakkın var diye biliyorum. İade olmazsa da pek üzülme. Dediğin işler için yeterlidir fakat aynı fiyata daha iyileri olduğu için önermedim. Üzülmeye değmez yani.

İşlemcisi berbat, kesinlikle iade edip Ryzen işlemcili bir laptopa bakın.

Sabah ailemle konuyu konuşup iade etmeye gidebilirim umarım hocam.

Eki Görüntüle 659375

Eki Görüntüle 659376

O bunun üst versiyonu.

Hocam cehaletime verin, giriş seviyesinde bile değilim yazılımda. Yukarıdaki oyunu siz kendiniz mi yazdınız?
Hocam mesele idare etmesi değil. 4000TL verip değerinin neredeyse yarısı eden bir laptop alması. Eğer imkanı varsa Evkur'dan alışveriş yapmasın. Tecrübe ettim, aşırı pişmanım.

En kısa sürede iade için konuşun. 14 gün koşulsuz iade hakkın var diye biliyorum. İade olmazsa da pek üzülme. Dediğin işler için yeterlidir fakat aynı fiyata daha iyileri olduğu için önermedim. Üzülmeye değmez yani.

Tamamdır hocam. Dediklerinizi yarın aileme de anlatacağım. Umarım iade olur.

Geri
Yukarı