Çözüldü Lenovo Ideapad S145 kamera kısayolu çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

W.Heisenberg

Hectopat
ekra.PNG

Arkadaşlar, normalde F8'e bastığım zaman kamera açılır, tekrar bastığım zaman kapanırdı. Fakat şu an kamerayı açtığım zaman bu işaret çıkıyor ve F8'e bastığım zamanda gitmiyor. F8'e bastığım zaman aşağıda kameranın açılıp kapandığını gösteren bir simge çıkardı, o da çıkmıyor. Yukarıdaki F1-F2-F3.. Tuşları da bozuk değil, kısa yolları da kapatmadım, kapatsaydım diğer tuşlarda çalışmazdı. Lütfen yardımcı olun gerçekten çok lazım.

Çözüm
Donanım değişikliklerini tarayı denediniz mi? Sevdiğim bir üyesiniz, yardım bulamamanıza üzüldüm...:(
Teşekkür ederim, denedim fakat işe yaramadı.
Hocam aklımda bir şey var hatta bunu yaparsam muhtemelen düzelecek. Klavyenin kısa yol tuşlarına ulaşmamın başka bir yolu yok mu?
Tamamdır, çözümü buldum aşırı mutluyum şu an(Lenovo Ideapad S145 içindir). Arama yerine gidip LenovoUtility yazıyoruz, çıkan uygulamayı açıyoruz. Aşağıda hafif şeffaf bir simge beliriyor, ardından ise F8 tuşuna basıyoruz ve aşağıda kamera işareti çıkıyor. artık kameramız aktif şekilde çalışıyor.
Bayağıdır bu hata ile karşı karşıyayım. Hatırlamıyorum ne yazık ki.
Aygıt yöneticisinden sildikten sonra yeniden başlat yapınca geri gelmesi lazım veya aygıt yöneticinde aşağıdaki fotoğrafta gösterdiğim "donanım değişikliklerini tara"ya basınca geri gelmesi lazım.

Edit: Fotoğrafı koymayı unuttuğumu yeni fark ettim. :D

1608755012624.png

Donanım değişikliklerini tarayı denediniz mi? Sevdiğim bir üyesiniz, yardım bulamamanıza üzüldüm...:(
Teşekkür ederim, denedim fakat işe yaramadı.
Hocam aklımda bir şey var hatta bunu yaparsam muhtemelen düzelecek. Klavyenin kısa yol tuşlarına ulaşmamın başka bir yolu yok mu?
Tamamdır, çözümü buldum aşırı mutluyum şu an(Lenovo Ideapad S145 içindir). Arama yerine gidip LenovoUtility yazıyoruz, çıkan uygulamayı açıyoruz. Aşağıda hafif şeffaf bir simge beliriyor, ardından ise F8 tuşuna basıyoruz ve aşağıda kamera işareti çıkıyor. artık kameramız aktif şekilde çalışıyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı