Lenovo Ideapad S145 oyun performansı

light78f

Decapat
Güzel insan link göstermek için değil mi o makineye 7.2 k vermiş olamazsın değil mi?
Daha 1 hafta once bununla aynı fiyata olan E595 aldım gerçi su an stok yok ama üstüne 8'de RAM aldım 5.5 k ya şu an açamadığım oyun yok. ( Ryzen 7, 16 RAM, 512 SSD, IPS ekran, metal sağlam kasa )

Keşke açacağın konu 7100TL laptop tavsiyesi olsaydı. Böyle paraların çöpe gittiğini görmezdik.

Son çıkan güncel oyunlarda 30FPS altına düşülebilir mesela Exodus, Odyssey ve RE2 gibi. 2014 ve öncesi oyunları açar oynarsın onun dışında dediğim gibi güncel oyunlar 25-30FPS zor.

Arkadaşım ekran kartı bu fiyata 2070 bile alınır islemci 3.9GHz'ye Turbo ile ciktigi için çok ısınacaktır GTA 5 Low ayarda anca 50 FPS oynarson iade et.

Keşke açacağın konu 7100TL laptop tavsiyesi olsaydı. Böyle paraların çöpe gittiğini görmezdik.

Son çıkan güncel oyunlarda 30FPS altına düşülebilir mesela exodus, Odyssey ve RE2 gibi. 2014 ve öncesi oyunları açar oynarsın onun dışında dediğim gibi güncel oyunlar 25-30FPS zor.

Kesinlikle katılıyorum. 15 Ağustos'ta Ryzen 7 modeli 3999 TL idi Hepsiburada'su an 6K ya dayanmış orada da ama o paralara ne makineler var. ( Ben maddi durumdan o zaman alamaıştım şimdi 5.5k ya aldım üstte yazdığım makineyi )
Üzmek gibi olmasın ama para boşa gitmiş o fiyata oyun için bir laptop alabilirdiniz.
1080p olarak ne kadar düşürürse düşürsün 30 üstünü görmesi imkansız .

Yeni konular

Geri
Yukarı