Lenovo Ideapad S145 tuş takımı önerisi

boci

Femtopat
Daha fazla  
Lenovo Ideapad S145 sahibiyim ve tuşlar çalışmamaya başladı ve bende sinirden "ı" tuşunu ağzımda çiğnedim ve artık geri takılmıyor. Acilen tuş takımı bulup takmam gerekli fakat bu konuda güvenilir bir site bulamadım yardım eder misiniz?

Lenovo Ideapad S145 sahibiyim ve tuşlar çalışmamaya başladı ve bende sinirden "ı" tuşunu ağzımda çiğnedim ve artık geri takılmıyor. Acilen tuş takımı bulup takmam gerekli fakat bu konuda güvenilir bir site bulamadım yardım eder misiniz?

Bu siteye güvenebilirsiniz.
Ancak cihazın klavyesinin montajı biraz zor bir model kendiniz takamayabilirsiniz.
Montaj hizmetini de bu firma yapar.

Bu siteye güvenebilirsiniz.
Ancak cihazın klavyesinin montajı biraz zor bir model kendiniz takamayabilirsiniz.
Montaj hizmetini de bu firma yapar.

Fakat bir tuş için çok fazla bir maliyet. tek başına tuşlar satılmıyormu? Ayrıca tuşu alıp yerine takacağım neyi zor olabilir ki?

Fakat bir tuş için çok fazla bir maliyet. Tek başına tuşlar satılmıyor mu? Ayrıca tuşu alıp yerine takacağım neyi zor olabilir ki?

Maalesef bu tip yeni sistemlerde klavye en zor değişen parça konumuna geldi.
Eski cihazlarda en kolay değişen parça idi.

Havya ve lehim gerekiyor.
Tek tuş değişimini yapamazsınız aynı klavyenin bozuğundan bulmanız lazım bunun için ve ayrıca tuşun mekanizması kırılmamış olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı