LENOVO IdeaPad Z570AM oyunlar için iyi mi?

Ne tür ayarlarda oynamak istediğine bağlı. Eğer dersen full ayar, biraz zor ama dizüstü Pc'ler 1366x768 çözünürlüğe sahip olduğu için GT 540M pek çok oyunu oynatır diye düşünüyorum.

Rahat oynatır gibi ama bütçe belirtirseniz araştırıp daha iyi bir model de bulabiliriz belki.

Edit: Biraz araştırdım şimdi de almayı düşündüğünüz model fiyatına göre gayet güzel gibi. Bütçeniz o kadar ise rahatlıkla alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir de bu var.Lenovo IdeaPad Z570 59-326071 Notebook

İkisinin de fiyatları hemen hemen aynı aralarındaki farklar ise

Son attığımın optik sürücüsü DVD±RW DL
İlk gösterdiğimin optik sürücüsü DVD Super Multi

Son attığım linktekinde LED HD var
İlkinde ise sadece LED

Son attığımın linki İşlemci Hızı : 2.65 Ghz
İlkinin İşlemci hızı ise : 2450M - 2.5 GHz Turbo Boost ile 3.1 GHz'ye kadar

Hangisini önerirsiniz ?

İşlemcileri, ramleri aynı,ekran kartları, kapasiteleri, çözünürlükleri aynı. Lakin ilkinde gigabit ethernet bağlantısı gördüm farklı olarak. Pek fark etmez yani.

Arada fark yok denecek kadar az. Gigabit ethernet kartı var ama türkiye'de o ethernet kartını zorlayacak internet yok :D. 2.daha iyi ve fiyatı daha düşük. Bir de sormadan edemeyeceğim. Neden masaüstü sistem toplamıyorsunuz ?

Arada fark yok denecek kadar az. Gigabit ethernet kartı var ama türkiye'de o ethernet kartını zorlayacak internet yok :D. 2.daha iyi ve fiyatı daha düşük. Bir de sormadan edemeyeceğim. Neden masaüstü sistem toplamıyorsunuz ?

Tatile filan çıkıyorum da taşıması kolay olduğu için :)

Peki birinde işlemci hızı 2.65 Ghz.Diğerinde ise 2.50 Ghz ama Turbo Boost ile 3.1'e çıkıyor.Buna ne diyorsunuz ?

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı