Çözüldü Lenovo Idepad S145 fazladan HDD takılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AliK/

Centipat
Yaklaşık 2-3 aydır sorunsuz kullandığım laptopumda saklama alanı sorunu baş göstermeye başladı. Ben de dolayısıyla sorunu çözmek için SSD’ye ek HDD takmak istiyorum ama bunun için yer var mı yok mu bilmiyorum. Bu işlemi yapınca garantiden çıkar mı onu da bilmiyorum. Yardımcı olabilecek birisi var mı? İşlemci i5 8. nesil, ekran kartı MX110. Şu an depolama için 256 GB SSD var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Takılı SSD M.2 ise HDD için ayrı bir bölümü ayrılmış fakat sizin modelinizde takılmamış galiba, evet takabilirsiniz ama resimde işaretlediğim HDD aparatının cihaz içinde bulunması gerekiyor, sizin elinizdeki cihazda var mı yok mu bu şekilde bir bilgi bulamadım, bunun için kapağını açıp bakmanız gerekli eğer varsa takabilirsiniz.

Garanti konusunda Lenovo ile görüşmelisiniz, firmalar arasında farklılıklar var, bazı firmalar kapağının açılmasına izin verirken bazı firmalar vermiyor ve garanti dışı bırakıyor.
s1.PNG

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Takılı SSD M.2 ise HDD için ayrı bir bölümü ayrılmış fakat sizin modelinizde takılmamış galiba, evet takabilirsiniz ama resimde işaretlediğim HDD aparatının cihaz içinde bulunması gerekiyor, sizin elinizdeki cihazda var mı yok mu bu şekilde bir bilgi bulamadım, bunun için kapağını açıp bakmanız gerekli eğer varsa takabilirsiniz.

Garanti konusunda Lenovo ile görüşmelisiniz, firmalar arasında farklılıklar var, bazı firmalar kapağının açılmasına izin verirken bazı firmalar vermiyor ve garanti dışı bırakıyor.
s1.PNG

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı