Lenovo IG3 ne kadar eder?

tonystark007

Decapat
Yer
Manhattan , New York
Selamlar. Ideapad Gaming 3 i5 10300H, GTX 1650 Ti, 8 GB RAM, 512 GB SSD'li modeli satmaya kalksam aşağı yukarı ne kadar eder?
Not: W tuşu çıkmış şekilde ama çalışıyor. Onun dışında çoğunlukla ders için kullanıldı. 8 ayda toplam 30 saat oyun oynandı.
Alalı 8 ay oldu. Şu an 18 ay garantisi mevcut.

Tuşun çıkık olmasına rağmen bu kadar ediyorsa tuşu yaptırsam ne kadar eder.
En az 800-900TL gibi bir masraf çıkacaktır BDH tarafından. Onu yaptırsanız bile yine 800TL koyarak satabilirsiniz. Hangi şehirdeydiniz? Piyasanın hızı çok değişiyor şehirden şehire.
Sahibinden e baktım millet min 8K yazmış 10k yazanlar bile var :)
Sahibinden'de fiyatlar uçuk oluyor. Letgo gibi yerlerde dengi cihazların fiyatlarına bakın.

İstanbul. Bdh nedir? Önce servise göndereceğim çünkü tuşun anahtarı kırıldığı için tutukluk yaptı ben de bakmak için çıkardım üstelik oyun oynama sürem 30 saati geçmiyor. Ve W tuşunu kullanmıyorum bile.

En az 800-900TL gibi bir masraf çıkacaktır bdh tarafından. Onu yaptırsanız bile yine 800TL koyarak satabilirsiniz. Hangi şehirdeydiniz? Piyasanın hızı çok değişiyor şehirden şehre.

Sahibinden'de fiyatlar uçuk oluyor. Letgo gibi yerlerde dengi cihazların fiyatlarına bakın.

Letgo'da da fiyatlar 8K-10k arası bir tane 7.5k var ama 1650 var içinde.
Bdh, Lenovo'nun yetkili servisi hocam.

Anladım sınavım bittikten sonra garantiye yollayıp fiyat alırım. Telefondan sordum tüm kasa değişecek dedi ama bir tuş içinde kasa değiştirmeye kalkmazsın be. Yine de şansımı deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı