Lenovo IG3 ne kadar eder?

Peki sence değer mi 1K harcayıp değiştirmeye.
Hocam piyasadaki herkes ölücü. Stickerlar çıkacak demiştim ya, ona bile laf ederler fakat en azından sıfır bir şey olacak. Diğer türlü ya 1K aşağıya koyacaksınız ya da yaptırıp 8-9K'ya vereceksiniz. Ben olsam yaptırırdım tabii satabileceğimden eminsem.

Cihaz tertemiz ama biri çıkıp da ikinci el bir cihaza o kadar para verir mi bilemedim risk almakta istemem. Ben 7.5k ya aldım yaptığım masrafla 7.7k ya satsam yeterli bence önce gidip esnaflara soracağım bu haliyle sonra ilan koyarım.

Cihaz tertemiz ama biri çıkıp da ikinci el bir cihaza o kadar para verir mi bilemedim risk almakta istemem. Ben 7.5k ya aldım yaptığım masrafla 7.7k ya satsam yeterli bence önce gidip esnaflara soracağım bu haliyle sonra ilan koyarım.
Esnaflara hiç sormayın moraliniz bozulur.

Vay be bilmiyordum. Oradan sadece oyun alıyordum iyi de takas yapıyordum. Sana bir şey daha sormak istiyorum. PS4 500GB + 2 kol + CoD Cold War + GTA 5 + PES 2020'yi kaça satabilirim :D
Reklam gibi olacak ama Konsoloyun'u arayıp sorabilirsin cidden açıp sana satabileceğin fiyatı söylüyorlar. Önemli olan nokta daha önceden içi açıldı mı ve deformesi var mı.

Yeni konular

Geri
Yukarı