Lenovo IP3 işlemci 80-85 derece normal mi?

Arda Alpay

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, Lenovo IP Gaming 3 kullanıyorum. Laptopta işlemci Boost diye bir seçenek var bilgisayar gönderildiğinde açık geliyor, FPS bayağı artıyor fakat işlemci sıcaklığı 80-85 dereceleri görüyor. Kapatınca ise işlemci sıcaklık değerleri maksimum 71-72 dereceyi görüyor. İşlemci Boost modunu açmakta kullanım için bir sorun olur mu? Normal midir bu sıcaklıklar(80-85)?

Laptoplar için normal değerler. 90 ları görmediğiniz sürece bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. 90 ları gördüğünüzde de termal macun değişimi gelmiş demektir. Zaten daha fazla da artarsa işlemci sıcaklığı düşürmek için frekans düşürmeye başlayacaktır.

Selam arkadaşlar, Lenovo IP Gaming 3 kullanıyorum. Laptopta işlemci Boost diye bir seçenek var bilgisayar gönderildiğinde açık geliyor, FPS bayağı artıyor fakat işlemci sıcaklığı 80-85 dereceleri görüyor. Kapatınca ise işlemci sıcaklık değerleri maksimum 71-72 dereceyi görüyor. İşlemci Boost modunu açmakta kullanım için bir sorun olur mu? Normal midir bu sıcaklıklar(80-85)?
işlemci boost seçeneği vantage programında mı bulamadım da

Yeni konular

Geri
Yukarı