Lenovo K6 Note Android 6.0'a Dönme

Ahtapot Bey

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar,

Yaklaşık 2 aydır kullandığım K6 Note cihazını 1.5 haftalık kullanımdan sonra 7.0 sürümüne yükseltmiştim ancak 7.0 ROM'u 6.0 ROM'u kadar stabil değil, bazı özellikler sorunlu. 6.0'a geri dönmek istiyorum ancak Lenovo'nun sitesinde bir kaynak bulamadım. Orijinal 6.0 ROM'unu nereden bulabilirim? Cihaz modeli K6 Note, kod adı olarak ise sanırım K53a48 kullanılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Kurulamıyor.", "Kuramıyorum.", "Kurdum ama çalışmıyor." cümleleri arasında çok fark var. Stock ROM'u 2. mesajdaki rehbere göre kurabilirsiniz. Eğer link kırıksa aşağıdan 2.0.0.5 sürümünü indirmeyi deneyin.

Download Qualcomm Flash Image Loader (QFIL)

Eğer sorun yaşarsanız hangi aşamada sorun yaşadığınızı ayrıntılı olarak belirtin.

Kesinlikle Lenovo K6 Note'u öneririm. Hem ucuz, hem performansı tavan, hem de kamera olsun, Android sürümü olsun, pil gücü olsun, RAM ya da hafızası olsun, işlemcisi olsun; fiyatına göre muhteşem ötesi bir telefon. Ben kullanıyorum, çok da memnunum. Sizi yarı yolda bırakmaz.

Kesinlikle Lenovo K6 Note'u öneririm. Hem ucuz, hem performansı tavan, hem de kamera olsun, Android sürümü olsun, pil gücü olsun, RAM ya da hafızası olsun, işlemcisi olsun; fiyatına göre muhteşem ötesi bir telefon. Ben kullanıyorum, çok da memnunum. Sizi yarı yolda bırakmaz.
ROM konusunda işkence çektirmişti bana. Arkaplanda hiçbir uygulama düzgün çalışmıyordu, 20-25 bildirim birden gelince çöküyordu. Onun dışında güzel telefondu ancak berbat bir ROM'a sahipti. Şu an Mi A2 Lite kullanıyorum. Daha stabil ancak güncellemelerle kötüleşiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı