Lenovo K6 Note Android 7.0 güncellemesi gelmedi

Daha fazla  
Öncelikle merhaba, Lenovo k6 Note telefonuma Android 7.0 güncellemesi gelmedi, internette araştırdığım kadarıyla güncelleme haziranın 27 sinde gelmiş fakat ben sistem güncellemeleri kontrol ettiğim halde sisteminiz en son sürümdür diyor. Lenovo'nun sitesinde ise Polonya hariç her ülkeye sürümü dağıttıkları yazıyor. Android sürümüm 6.0.1 ve telefonu operatör üzerinde satın aldım. Bu bir sıkıntı çıkarır mı? Ve Ne yapmam gerekiyor? Şimdiden teşekkürler.

Alakasız olacak ama memnun musunuz telefondan. Şarj durumu, oyun oynarken kasma, donma durumu ve kamera konusunda nasıl acaba?

Alakasız olacak ama memnun musunuz telefondan. Şarj durumu, oyun oynarken kasma, donma durumu ve kamera konusunda nasıl acaba?
Sarj durumu çok iyi ben günde ortalama 4 saat oyun oynayan biri olarak bir buçuk gün dayanıyor, oyun oynarken donma vs. yok ama çok ağır oyunlarda mesela no limits gibi oyunlarda ısınma cok fazla. Kısaca almanı öneririm.

Sen 6.0.1 geldiğine şükret benim pislik J2 ye 6.0 güncellemesi bile gelmedi:lanet:

Yok yani Hindistan'da vs. sürümler varda Türkiye de neden yok anlamadım.

Konu güncel cevapları bekliyorum.

Araştırdığım kadarıyla stock romu alıp sd karta atmam gerekiyormuş. Ardından recovery moda geçip update kurmam gerekiyor anladığım kadarıyla bu kadar. Stock romu buldum ama kurulum sırasında bir sıkıntı çıkar diye orijinal romu yedek almak veya internet üzerinden indirmek mümkündür?
Ve cevaplarınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı