Lenovo L340 15IRH CS:GO'da 150 FPS veriyor

Mustafaulutaş

Decapat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar. i5 9300H GTX1650 256 GB SSD 8 GB RAM özellikli laptopta düşük ayarlar 4:3 CS:GO'da bile 150 FPS veriyor. Sorunu bulamadım bir türlü. Bir fikriniz var mı?

İyi akşamlar arkadaşlar. i5 9300H GTX1650 256 GB SSD 8 GB RAM özellikli laptopta düşük ayarlar 4:3 CS:GO'da bile 150 FPS veriyor. Sorunu bulamadım bir türlü. Bir fikriniz var mı?
Bu laptop için normal. Ben 121'e kilitliyorum.

Neden normal dersen işlemci tam gücünde çalışamıyor, çalışsa bile tek kanal RAM olduğu için bu kadar düşük FPS alıyorsun.

Bu laptop için normal. Ben 121'e kilitliyorum.

Neden normal dersen işlemci tam gücünde çalışamıyor, çalışsa bile tek kanal RAM olduğu için bu kadar düşük FPS alıyorsun.
Knk bence sende de bende de sorun var CS go sonuçta monster da da tek kanal ram var az önce oynadım 380 400 arası
Ben ne yapayım. Bende de aynısı var. Sanki suçlu benmişim gibi konuşmayın.
😂 Yok knk ne alakası var ben sana ne dedim senin bilgisayar da sorunlu olabilir diyorum

Hocam tamamen aynı cihaza sahibim. ( Lenova IdeaPad L340, GTX 1650, i5 9300h, DDR4 16GB Ram)

Yüksek ayarlarda o değerler normal, lakin ben o oyunu low ayarlarda oynuyordum, malum daha fazla FPS, daha iyi oynanış. Low ayarlarda rahat 200 civarı FPS alabiliyorum.

Geri
Yukarı