Lenovo L340 15IRH CS:GO'da 150 FPS veriyor

Hocam tamamen aynı cihaza sahibim. ( Lenova IdeaPad L340, GTX 1650, i5 9300h, DDR4 16GB Ram)

Yüksek ayarlarda o değerler normal, lakin ben o oyunu low ayarlarda oynuyordum, malum daha fazla FPS, daha iyi oynanış. Low ayarlarda rahat 200 civarı FPS alabiliyorum.

Sıkıntısı var evet. İşlemci deli gibi ısınıyor. Birkaç şey yapabilirsin öncelikle.

Throttlestopla işlemci limitini kaldırmak.
Temizlik.
Aynen dediğin gibi deli gibi ısınıyor demekki komple sorunlu 16 GB ramle 200 alıyorsa tmm sağolun merak etmiştim herkesin öylemi diye dediklerini denerim 👍 iyi akşamlar

Hocam tamamen aynı cihaza sahibim. ( Lenovo Ideapad L340, GTX 1650, i5 9300H, DDR4 16 GB RAM)

Yüksek ayarlarda o değerler normal, lakin ben o oyunu Low ayarlarda oynuyordum, malum daha fazla FPS, daha iyi oynanış. Low ayarlarda rahat 200 civarı FPS alabiliyorum.

Hangi videoyla yaptınız ben en yüksek ayarlarda 100 FPS 200'e kadar çıkıyor bazen aynı donanım tıpatıp.

Hangi videoyla yaptınız ben en yüksek ayarlarda 100 FPS 200'e kadar çıkıyor bazen aynı donanım tıpatıp.
Video değil hocam, direkt kendim yaptım. Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi ThrottleStop uygulamasını da kullanabilirsiniz. Dilerseniz, kendi ThrottleStop ayarlarımı size verebilirim.

Geri
Yukarı