Lenovo L340 macOS kurulur mu?

Harunal

Decapat
Bugün Lenovo L340 laptop aldım. Cihazıma macOS kurmak istiyorum. Hangi sürümü kurmalıyım ve NVIDIA Web Driver nedir?

Sistem bilgilerim:
  • Lenovo L340
  • İşlemci: i5-9300H
  • RAM: 8 GB (gerekirse 16 yapabilirim)
  • Ekran kartı: NVIDIA GTX 1650
  • Depolama: 256 GB SSD
  1. Hangi sürüm en stabil ve sisteme kurulmalı? (Catalina, Mojave, High Sierra, el capitan gibi)
  2. RAM yükseltmesi yapayım mı?
  3. NVIDIA Web Driver ile ekran kartı tanıtılır mı?
  4. Video montaj işlemlerinde Windows'mu yoksa Mac mi daha verimlilik sunar?

Son düzenleme:
NVIDIA Web Driver, masaüstü GTX serisi için High Sierra'da ekran kartını tanıtmak için kullanılıyor. Yani sizin yapmanız gerekmiyor. Catalina kurabilirsiniz. Kullanımınıza göre RAM yükseltebilirsiniz. Render konusunda bir fikir sahibi değilim. i5-9300H'da bulunan iGPU'yu tanıtacaksınız. Bunu nasıl yapacağınız konusunda bir bilginiz yoksa kesinlikle rehberimizi izlemenizde fayda var. Rehberin dakika 18:38 sonlarında iGPU tanıtımı anlatılmakta.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düzgün çalıştı @mhuseyinyavuz ancak laptop ethernet kartını mac kartı ile değiştirilmişti. Kext kullanmadım. Arkadaşa teslim ettim.
Sormak istediğim şu aslında ben kurmak istiyorum ancak internetsiz kullanmak istemiyorum. Wifi kartı uyumlu değil diye duydum. Siz nasıl çalıştırabildiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı