Advertisement

Lenovo laptop açılırken Lenovo yazısında kapanıyor

ALONEdarkKIU

Hectopat
Dün kapandı bir daha da açılmadı açıyorum Lenovo logosu geliyor kapanıyor kasayı açıp başka hard disk denedim onda da kapandı şarja takılıda kapanıyor şarjsızda şarjı olmasa bile Windows ekranına kadar açılırdı şimdi direk kapanıyor bataryayı çıkarıp şarja takılı denedim RAM'ın birini çıkarıp denedim sonuç hüsran ne olmuş olabilir ne yapmam lazım.

Noah.Clark

Picopat
Yer
Bursa
Lenovo bilgisayarlarda BIOS'a girmek kolay olsaydı BIOS'una bakın derdim fakat Lenovo'da bu başlı başına işkence. Siz en iyisi bilgisayarınızı en yakın teknik servise gösterin.

Noah.Clark

Picopat
Yer
Bursa
Gayet kolay hocam, F2 ile mis gibi giriyor.

Lenovo bilgisayarlarda yanda iğne deliği gibi bir delik var, hatta bayağı iğne deliği. Orada bir düğme var cihaz kapalıyken o düğmeye basmak gerekiyor. Daha geçen hafta Lenovo Ideapad 310 model bir bilgisayara format attım. Bayağı acı çektirdi diyebilirim.

nxs

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Lenovo bilgisayarlarda yanda iğne deliği gibi bir delik var, hatta bayağı iğne deliği. Orada bir düğme var cihaz kapalıyken o düğmeye basmak gerekiyor. Daha geçen hafta Lenovo Ideapad 310 model bir bilgisayara format attım. Bayağı acı çektirdi diyebilirim.

BIOS'a F2 ile girmiyor muydu hocam?

Yukarı