Lenovo laptop açılıyor fanlar dönüyor ama ekran gelmiyor

mirroR_65

Decapat
Yer
Van
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki her şeyi yaptım ama olmuyor ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki her şeyi yaptım ama olmuyor ne yapmam lazım?

Merhabalar iyi günler dilerim öncelikle bilgisayarınız ne kadar açılmış gibi dursada ekrana görüntü gelmemesinin sebebi ekran çipinden (ekran kartından) kaynaklanıyor olabilir başka bir ihtimal ise bilgisayarınıza BIOS güncellemesi yapmanız gerekebilir. Lakin ROM bellekteki yazılım ne kadar güncel olursa bilgisayarınız için o kadar iyi olur bu ihtimalleri gözden geçirmenizi diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar iyi günler dilerim öncelikle bilgisayarınız nekadar açılmış gibi dursada ekrana görüntü gelmemesinin sebebi ekran çipinden (ekran kartından) kaynaklanıyor olabilir başka bir ihtimal ise bilgisayarınıza BIOS güncellemesi yapmanız gerekebilir lakin ROM bellekteki yazılım nekadar güncel olursa bilgisayarınız için o kadar iyi olur bu ihtimalleri gözden geçirmenizi diliyorum...

Merhaba görüntü gelmiyor nasıl BIOS güncellemesi yapacağım?

Merhaba görüntü gelmiyor nasıl BIOS güncellemesi yapacağım?
ÖNCELİKLE GÖRÜNTÜ GELMEYEN BİLGİSAYARA BİOS GÜNCELLEMESİ YAPMAK KOLAY DEĞİLDİR LAKİN YAPMAK İÇİN BİR FLASH SÜRÜCÜYE İHTİYANIZ VARDIR GEREKİRSE RUFUS YAZILIMI SAYESİNDE BİLGİSAYAR ÜRETİNİZDEN İNDİRDİĞİNİZ BİOS KURULUM DOSYAYINI YAZABİLİRSİNİZ DOĞRUSUNU BİLMEK GEREKİRSE UYGULAMALI TAM OLARAK BİLMİYORUM SİZE YANLIŞ BİŞEY SÖYLEMEK İSTEMEM ELBETTE YOOTUBADA VİDEOLARI MEVCUTTUR

Geri
Yukarı