Ücretli Lenovo Laptoplarda Bootlogo Değişimi

Ben HackBGRT ile tamamen olduğunu sanıyordum yani dosyaya enjekte etmeme şansıda varmış anladığım kadarıyla?
Hocam yöntem UEFI donanım logosuna müdahele ediyor. Windows açılış logosuna değil. Sizin dediğiniz yöntem legacy cihazlar için geçerli.

Hocam BIOS dosyasına müdahale etmediğim için yöntem yüzde 90 çalışacaktır :) Ama custom logo paint ile hazırlanmalı ve 516x105 çözünürlüğünde olmalı :)
Phoenix'in kendi Flash Tool'u bile dediğiniz formatta ve çözünürlükte olmasına rağmen (ki dosya boyutu da 10kb'dan küçük) yüklemeyi reddediyor hocam. Neyse cihaz gelsin, yine haberleşiriz. Olursa ikimizde işten karlı çıkarız tabii. :)

Phoenix'in kendi Flash Tool'u bile dediğiniz formatta ve çözünürlükte olmasına rağmen (ki dosya boyutu da 10kb'dan küçük) yüklemeyi reddediyor hocam.
Hocam maksimum 30 kb boyutunda hazırlanmalı. 516x105 çözünürlüğünde olmalı. Tamamen paint ile hazırlanmalı ve bmp formatında kaydedilmeli.

Dell için de mümkün müdür hocam? Apple logosu koymak istiyorum da.

Dell için de mümkün müdür hocam? Apple logosu koymak istiyorum da
BIOS dosya yapısı nasıl bilmiyorum. Cihazınızın tam modelini yazar mısınız? Bu arada resimdeki Lenovo logoları dışında Custom Logolar için ücretim 20₺

Custom logo da yapabiliyorum. Ücretim custom logo için 15 resimdeki lenovo logoları için 10 TL. Konu güncel.

Yeni konular

Geri
Yukarı