Lenovo laptopta hangi bozulmalar garantiye girer?

Emin Öztaş

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bundan 3 ay önce Lenovo Ideapad Gaming 3 adlı Gaming laptopu aldım hangi bozulmalar garantiye girer?

Sistem özellikleri.
i7 10750 h
2X8 GB RAM.
GTX 1650 Ti 4 GB ekran kartı.
Belki yardımcı olur diye yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorununun ne olduğunu belirtsen sana daha iyi yardımcı olur forumdaki arkadaşlar.
Hangi bozulmaların ve bu bozulmaların kullanıcı kaynaklı olup olmadığı garanti sürecini değiştirmekte.

Sıvı teması, fiziksel hasar haricinde neredeyse tüm arızalar garanti kapsamına girer diyebilirim.

Sorununun ne olduğunu belirtsen sana daha iyi yardımcı olur forumdaki arkadaşlar.
Hangi bozulmaların ve bu bozulmaların kullanıcı kaynaklı olup olmadığı garanti sürecini değiştirmekte.
ben daha biraz küçük olduğum içi pek bilgim yok ama sorun laptopp açılırken 1 saniyeiğine siyah ve beyaz çizgiler gelip gidiyor son 2 gündür böyle
Sıvı teması, fiziksel hasar haricinde neredeyse tüm arızalar garanti kapsamına girer diyebilirim.
sadece laptop açılırken ekrana 1 saniyeliğine siyah beyaz çizgiler geliyor ama ilk defa böyle bişe gördüm o yüzden endişeleniyorum

Peki cihaz açıldıktan sonra, oyunlarda - uygulamalarda benzer şey oluyor mu? veya renklerin birbirine karışması ya da görüntüde bozulma var mı?

Peki cihaz açıldıktan sonra, oyunlarda - uygulamalarda benzer şey oluyor mu? Veya renklerin birbirine karışması ya da görüntüde bozulma var mı?

Hayır hiçbir şey görmedim ben oyun oynarken ve interdette gezinirken eskisi gibi çalışıyorr laptopum sadece açılırken o çizgiler geliyor

Garantisi 2 yıl olduğu için bence şu an kullan cihazı. Başka problem de olmadı dedin herhangi bir oyunda.
Eğer çizgiler artar , sorunun başka uygulamalarda veya oyunlarda da sıkıntılar yaratırsa ilerleyen zamanda, o zaman garantiye gönder.
Ayrıca nereden aldın cihazı?

Garantisi 2 yıl olduğu için bence şu an kullan cihazı. Başka problem de olmadı dedin herhangi bir oyunda.
Eğer çizgiler artar , sorunun başka uygulamalarda veya oyunlarda da sıkıntılar yaratırsa ilerleyen zamanda, o zaman garantiye gönder.
Ayrıca nereden aldın cihazı?
nerden aldığımızı bilmiyorum babam aldı ama garantisi var laptop un ve değişik bir yerden almadı güvenilir bir yerden aldı

Geri
Yukarı