Lenovo Lecoo MG1101 rezaleti

Yani hocam kafam karıştı. Sizce bu fiyata bu mouse iyi midir? Ne yapmalıyım kısaca söyler misiniz?

Benim düşüncem belli kardeş. Yukarıda ki kurt adama sor belli ki kendisi ekonomist eleştirmen ve ayrıca donanım Master o size 90 TL bir mouse önersin de bakalım.
Razer Viper Mini veya MSI fareler 140'a kadar düşüyor indirim kovalamak lazım.

Yapıcı bir yorum için teşekkürler.

Bu fiyata aman kalite beklemeyin zaten bu bütçe artık fp ye bile girmiyor idarelik arıyorsanız bu bütçede almanız lazım.
@kcg kurt kardeş bak 10 dolara ne buldum taş gibi profesyonel iddiasını yansıtan oyuncu mouse sen demiştin ya 6 dolara Pro mouse beklemek ne kadar mantıklı 4 dolar daha koydum üstüne bak yarın ne alacağım demek ki bilmeden çok konuşmamak lazımmış sana ders olsun :) Logitech G102 LightSync White Gaming Mouse - Gaming.Gen.TR

Taş gibi mouse, ülke ekonomisi belli elden bir şey gelmiyor savunmak mantıksız kötüyse kötü adamlar orada 100 dolara işlemci alıyorlar pek konuşacak bir şey göremiyorum ben.

@atanamayanlar bir arkadaşta daha var bu mouse onun 1000 Hz çıktı. Acaba senin testin yanlış olma ihtimali var mı? Yani kendim ölçmeden direkt iade ettim ama.

Olamaz kendi şu an kullandığım mouse 1000 Hertz testini o gün yaptım sonra o mouse taktım hem anakarta hem de ön panele 130 Hertz çıktı. Boş ver biraz daha koy Logitech al. Çok bir şey kaybetmedin RGB olarak da feci kötü bir mouse.

Son düzenleme:
İade edeceğim. Kimseye de almalarını tavsiye etmem. Üzerine 20-25 TL daha koyup, bilinen marka fareleri almak daha mantıklıymış meğerki :)
Merhaba bende bugün Lenovo markasına ve uygun fiyatına güvenerek aldım aşırı derecede takılıyor fps oyunlarında cs valoda. Masaüstünde bir sıkıntı yok ama bende iade edeceğim büyük ihtimalle. Bir sorum olacak iade süresi kaç gün a101 şubeden aldım salı(3gün sonra) günü iade edebilirmiyim acaba

Merhaba bende bugün Lenovo markasına ve uygun fiyatına güvenerek aldım aşırı derecede takılıyor fps oyunlarında cs valoda. Masaüstünde bir sıkıntı yok ama bende iade edeceğim büyük ihtimalle. Bir sorum olacak iade süresi kaç gün a101 şubeden aldım salı(3gün sonra) günü iade edebilirmiyim acaba
Edersin. Fişi, faturası duruyorsa. Direkt et hemen iadeyi. Mouse 130 hz çıktı yani sensör hakkında bilgi yok fazla. Ben de ettim ve şuan Razer Deathadder V2 modeli aldım. Şuan G102 var 170 liraya kaçırma.

Merhaba bende bugün Lenovo markasına ve uygun fiyatına güvenerek aldım aşırı derecede takılıyor FPS oyunlarında CS Valorant'ta. Masaüstünde bir sıkıntı yok ama bende iade edeceğim büyük ihtimalle. Bir sorum olacak iade süresi kaç gün A101 şubeden aldım salı(3gün sonra) günü iade edebilir miyim acaba.

İnanmayanlara cevap olsun. İade edersin kasma :)

Yeni konular

Geri
Yukarı