Lenovo Legion 2021 vs ASUS ROG Zephyrus M15 2020

10750H işlemci, Legion beklemek daha doğru olur.
merhaba şimdi konuyu okuyunca gördüm vatanbilgisayarda dediğiniz ürünler var bunlardan mı bahsediyorsunuz acaba ?? sizce bu pc ler asusa yada diğer msi a göre daha mı iyi ?

Yoktur hocam, Legion 5 gibiydi yanlış hatırlamıyorsam.
Merhaba şimdi konuyu okuyunca gördüm Vatan Bilgisayar'da dediğiniz ürünler var bunlardan mı bahsediyorsunuz acaba? Sizce bu PC'ler asusa ya da diğer MSI'a göre daha mı iyi?

Hayır hocam, Ryzen 5000 veya Intel 11.nesil olanları kastediyorum.

10750H işlemci, Legion beklemek daha doğru olur. die yazınca bende onları gösterdim sizin bahsettiğiniz modellerler olarak onlar çıkıyor genelde !!

bende laptop bakıyorum kafam çok karışık genelde oynadığım tek bir oyun var world of tanks oynuyorum onun dışında oynadığım başka oyun yok !! ofis ve net takılıyorum genelde !! bütçeme baktığım zaman maksimum 15 bin TL ye kadar bişiler bakıyorum. ama ne yazikki ne model alacağım konusunda bir fikrim yok. masa üstü pc var ama lakin 6-7 senelik pc olduğu için anakartımda sorun oluşmaya başladı ve 1150 pin anakart bulma zor olduğu için laptopa yönelmeyi planlıyorum.
eski sistemim
i7 4790k 4.0 ghz
asus z97-a anakart
asus strix gtx1080 8gb
g skill 64 GB ram

cooler master 912 haf kasa

Son düzenleme:
@Radeon RX 5500M
Neden kimse o zaman bu ürünü almıyor hiç konusulmuyor ki fiyatı da kötü degil , 1300 dolara ( 5800h + 3060 + 16 gb ram )

Ben Legion 5 bekliyorum da Amerika daki arkadaşa fakat hala gelmedi en kotu ihtimal bunu mu aldırayım napayım bilemedim :( . Legion 5 ' in buna göre ne artısı var ( 165hz olması haric ) ?

@Radeon RX 5500M
Neden kimse o zaman bu ürünü almıyor hiç konusulmuyor ki fiyatı da kötü degil, 1300 dolara ( 5800H + 3060 + 16 GB RAM )

Ben Legion 5 bekliyorum da Amerika'daki arkadaşa fakat hala gelmedi en kotu ihtimal bunu mu aldırayım napayım bilemedim :( . Legion 5'in buna göre ne artısı var ( 165Hz olması haric )?

HP mağazası Türkiye'ye gönderim yapmıyor. O yüzden alınmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı