Lenovo Legion 5 15IAH7H nasıldır?

• Konuyu başlatan 60hz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 2B
Merhabalar, ürün elinize ulaştı mı? Herhangi bir sorun yaşadınız mı? Ben de aynı siteden pc almayı düşünüyorum fakat emin değilim.

Merhabalar, ürün elinize ulaştı mı? Herhangi bir sorun yaşadınız mı? Ben de aynı siteden pc almayı düşünüyorum fakat emin değilim.
Merhabalar ürünü aldınız mı, ben de aynı siteden almayı düşünüyorum.

Sorun yaşamadım Yurtiçi Kargo ile geldi.
Ürününüz hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Ürün performansı hakkında bilgi verir misiniz lütfen. Herhangi bir sorun yoktur inşallah.

Acaba bu cihazı trendyol den alanınız oldu mu , almayı düşünüyorum herhangi bir sorunla karşılaşmak istemiyorum , trendyol e güvenebilir miyim bilemedim daha önce teknolojik bir cihazı trendyol den almadım hiç

Son düzenleme:

Acaba bu cihazı N11'den alanınız oldu mu, almayı düşünüyorum herhangi bir sorunla karşılaşmak istemiyorum, N11'e güvenebilir miyim bilemedim daha önce teknolojik bir cihazı N11'den almadım hiç

Ben alırken n11 44K ya satıyordu bu yüzden ben "Garaj Online"dan 40K ya satın aldım. n11 hakkında bir fikrim yok, daha önce o siteden hiç sipariş vermedim. Bunun dışında cihazı gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsin; gayet iyi, sorunsuz bir cihaz.

Ben alırken n11 44K ya satıyordu bu yüzden ben "Garaj Online"dan 40K ya satın aldım. n11 hakkında bir fikrim yok, daha önce o siteden hiç sipariş vermedim. Bunun dışında cihazı gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsin; gayet iyi, sorunsuz bir cihaz.
Allah ım siteler arasında gezinip dururken trendyol yazacağıma n11 yazmışım 😅 , 3060 lı bir cihaz alacaktım baktım bunda daha yeni teknolojiler var az daha para vereyim daha uzun ömürlü bir cihaz olsun istedim doğru mudur sence , bu arada nasıl memnun musun cihazdan ,

Allah ım siteler arasında gezinip dururken trendyol yazacağıma n11 yazmışım 😅 , 3060 lı bir cihaz alacaktım baktım bunda daha yeni teknolojiler var az daha para vereyim daha uzun ömürlü bir cihaz olsun istedim doğru mudur sence , bu arada nasıl memnun musun cihazdan ,
Cihaza ait diğer arkadaşlarla yaptığımız konuşmalar ekteki konu başlığında mevcuttur. Gayet iyi bir cihaz. 1 aydır kullanıyorum, ben memnun kaldım.

Cihaza ait diğer arkadaşlarla yaptığımız konuşmalar ekteki konu başlığında mevcuttur. Gayet iyi bir cihaz. 1 aydır kullanıyorum, ben memnun kaldım.

Hocam tekrardan bilginize başvurmak durumunda kaldım , laptop bugün elime ulaştı , satın almış olduğum windows 10 orijinal usb bellek var elimde , ondan sistemi yüklemek istiyorum ama görmüyor usb yi görmüyor bunu internetten araştırıyorum ama bulamadım daha , size de yazayım istedim

Çözümü var mıdır acaba yada donanımsal bir sorun mudur acaba çözemedim , lenovo destek hattı kapalı olduğu için bilgi alamadım bu saatte

Son düzenleme:
Hocam tekrardan bilginize başvurmak durumunda kaldım, laptop bugün elime ulaştı, satın almış olduğum Windows 10 orijinal USB bellek var elimde, ondan sistemi yüklemek istiyorum ama görmüyor USB'yi görmüyor bunu internetten araştırıyorum ama bulamadım daha, size de yazayım istedim

Çözümü var mıdır acaba ya da donanımsal bir sorun mudur acaba çözemedim, Lenovo destek hattı kapalı olduğu için bilgi alamadım bu saatte

Ben de ilk defa bu aldığım cihazdan Windows kurma işlemini gerçekleştirdim, daha öncesinde bir deneyimim yoktu ve kendi cihazımda bir sorun yaşamadım. Sorunuz hakkında maalesef bir bilgim yok. Bilgisayarı açtıktan sonra BIOS'a girmeden direkt F12 tuşuna basarak BOOT menüsüne giriyorsunuz değil mi? BOOT menüsünde, cihaza takılı olan USB gözükmesi lazım normalde.

Geri
Yukarı