Lenovo Legion 5 17acH6H alınır mı?

Agnostisch

Kilopat
Yer
Ankara
Lenovo Legion 5 17ach6h AMD Ryzen 7 5800H 16 GB DDR4 RTX3070. bu modeli almayı düşüyorum. RAM'leri sıkıntılı diyorlar fakat benim için çok önemli değil, gerekirse sonra değiştiririm. Kullanan var mı? 25 bin lira 2. el alınır mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo Legion 5 17ach6h AMD Ryzen 7 5800H 16 GB DDR4 RTX3070. bu modeli almayı düşüyorum. RAM'leri sıkıntılı diyorlar fakat benim için çok önemli değil, gerekirse sonra değiştiririm. Kullanan var mı? 25 bin lira 2. el alınır mı sizce?

Aynı laptopun RTX 3060 ve 5600HLI versiyonunu kullanıyorum nedense(büyük ihtimal RAM'den dolayı) DLSS açınca performans artmıyor. Mesela 60 FPS alıyorsam ve ekran kartı kullanımı %99ken DLSS kaliteye alınca FPS yine 60 ama ekran kartı kullanım oranı %80-%85'lere düşüyor bende.

Aynı laptopun RTX 3060 ve 5600HLI versiyonunu kullanıyorum nedense(büyük ihtimal RAM'den dolayı) DLSS açınca performans artmıyor. Mesela 60 FPS alıyorsam ve ekran kartı kullanımı %99ken DLSS kaliteye alınca FPS yine 60 ama ekran kartı kullanım oranı %80-%85'lere düşüyor bende.

Teşekkürler yorumunuz için. Cihazı satan adam açıklamasında iş için kullandığını ve birkaç oyun dışında oyun oynanmadığını, yanında laptop soğutucu da vereceğini söylüyor. Adamın bir diğer sattığı ürün ise Redrock 2000 Watt Power Mining güç kaynağı.

Açıkçası Laptopu mining için kullandığına karşı yüksek şüphelerim var fakat emin değilim. O yüzden sıfır bir şekilde 3060'lı modeli de almayı düşünüyorum.

Performans konusunda bir sıkıntı yaşadın mı? 3060 yüksek ayarlar için yeterli mi günümüz oyunlarında?

Yeni konular

Geri
Yukarı