Lenovo Legion 5-17ARH alınır mı?

Bütçe
13000
İlk zamanlar max-q olabilir ileriki zamanlarda model çoğaldıkça max-p modeller çıkacaktır. Fiyatları ne olur bilemeyiz 1200 doları geçmese bari. 😂 eğer beklentimin üzerinde çıkarsa alternatifleri değerlendireceğim.

1000 dolara çıksa bile Türkiye'ye vergiler dahil çok yüksek bir fiyatla gelir maalesef mesela bir tane MSI modeli çıkmış 2060'lı 2000 TL.

1000 dolara çıksa bile Türkiye'ye vergiler dahil çok yüksek bir fiyatla gelir maalesef mesela bir tane MSI modeli çıkmış 2060'lı 2000 TL.
Yurt dışından almayı düşünüyorum Newegg veya Amazon. Vergi dahil 1400-1500’i bulabilir. Tam performans incelemeside gelmedi henüz bekliyorum.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-...82gn000utx-p-HBV000015YJQ0?magaza=Hepsiburada

Arkadaşlar bende bu cihazı almayı düşünüyordumda. 3060'lı cihaz beklesemmi diye düşünüyorum. O kadar para veriyoruz iyi olsun dedim. Normalde bu cihazı alacaktım. Çok arada kaldım ya.

https://www.amazon.com/MSI-Leopard-10SFK-062-i7-10750H-RTX2070/dp/B085B3GFRL?ref_=ast_sto_dp

Fikrinizi paylaşırsanız, sevinirim.

Legion 5 alacaksan 15,6 inçlik modelini al eğer 17 inç zorunluysa Alpha 17 bakabilirsin bütçe varsa sinerjide 13000 lira eğer MSI Leopard Türkçe klavyeyese bence alınır değilse ben tercih etmem.

Legion 5 alacaksan 15,6 inçlik modelini al eğer 17 inç zorunluysa Alpha 17 bakabilirsin bütçe varsa sinerjide 13000 lira eğer MSI Leopard Türkçe klavyeyese bence alınır değilse ben tercih etmem.

Anladım, türkçe klavye değil sanırım, bende soğudum. 11 12 k ya başka önerebileceğiniz model varmı? Alıyorum yoksa legıon laptopu? Ne diyorsunuz arkadaşlar.

Anladım, Türkçe klavye değil sanırım, bende soğudum. 11 12 k ya başka önerebileceğiniz model var mı? Alıyorum yoksa Legion laptopu? Ne diyorsunuz arkadaşlar.

Türkçe klavye bildiğim kadarıyla sadece Windows tuş yeri değişik ve enter tuşu değişik.
eğer çıkabilirseniz Alpha 17 bakın.

Klavyesi Türkçe mi?
Anladım, Türkçe klavye değil sanırım, bende soğudum. 11 12 k ya başka önerebileceğiniz model var mı? Alıyorum yoksa Legion laptopu? Ne diyorsunuz arkadaşlar.

Alpha 15 var MSI olarak
Acer olarak.
Ama ben ikisinin arasından Alpha 15'i öneririm legionmu Alpha 15 mi derseniz.
(15.6'lik Legion'dan bahsediyorum)bence Legion çünkü aralarında 1000 lira var bil iyorum değer mi ama bence değmez 1000 liranız da cebinizde kalır ama eğer Legion 17.3 inçlik alacaksanız Alpha 15 eğer Alpha 17'ye bütçe varsa Alpha 17.
Hocam Lenovo alın geçin bana kalırsa 2000 TL az bir miktar değil. Alpha'dan daha performanslı cihaz artı %100sRGB bir cihaz ekranı çok daha iyi video ve fotoğraf editliyorsanız biçilmiş kaftan. RTX 2060 Mobile RX 5600M ile neredeyse aynı fakat DLSS teknolojisi olduğu için bile alınır. Alpha 17 piyasaya girdiğinde 12K civarındaydı şu an yükseldi tavsiye etmem. Ürün yorumlarını okuduğuma göre farede çıkıyormuş.
Farede çıkıyormuş?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı