Lenovo Legion 5-17ARH alınır mı?

Bütçe
13000
Hocam birkaç aydir Legion 5 17.3 inc 4800h 2060'a bakiyorum ve hevesliyim. Sadece oyun degil calismak için de kullacagim. Dusuk TDP ve 80wh batarya AMD'nin 4.nesil islemcisinin 7nmlik olmasiyla da birlesince ilk kez eşek kadar olsa da 5-6 saat fise takmadan calisilabilecek bir Gaming laptop gormus oluyorum. Is dedigim de genelde browserde toplam 15 sekmelik falan bir şey, agir degil. Sasirtici bir sekilde Avrupa fiyatina yakin TR fiyati.

Hocam birkaç aydir Legion 5 17.3 inc 4800h 2060'a bakiyorum ve hevesliyim. Sadece oyun degil calismak için de kullacagim. Dusuk TDP ve 80wh batarya AMD'nin 4.nesil islemcisinin 7nmlik olmasiyla da birlesince ilk kez eşek kadar olsa da 5-6 saat fise takmadan calisilabilecek bir Gaming laptop gormus oluyorum. Is dedigim de genelde browserde toplam 15 sekmelik falan bir şey, agir degil. Sasirtici bir sekilde Avrupa fiyatina yakin TR fiyati.
Alabiliyorsanız 15.6 inçlik alın o daha güçlü.

Evet hocam aklımda kaldı :) ama şartlar beni ona yönlendiriyor ekranı büyük kasa kalitesi güzel özellikler neredeyse aynı.Siz olsaydınız Legion 5 alırdınız değil mi?Peki Monster Tulpar T7 V19 kasa nasıldır?Tulpar T7 V19.7 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
dün elime ulaştı monster t7 v19.7 hemen sürücüleri güncelledim OCCT stress testi yaptım akabinde Cyberpunk 2077 yükledim tüm ayarlar Ultrada RTX açık ve dlss kalite yapıp oynamaya başladım 1 saatlik test sonucu işlemci 73-77 arası ekran kartı 65-68 derece arası çalıştı , laptop altında soğutucu yok düz zeminde denedim. FPS 50-55 Arası verdi Rtx ve dlss kalitede RTx kapatıp DLSS performans yaparsam 110 FPSlere kadar çıktı ama bu sefer biraz görüntü kalitesinden ödün vermiş oluyoruz. YouTube videosuda çekebilirim sanırım göstermek için bunları ama daha önce video çekme tecrübem olmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu arkadaş ile benzer değerleri aldım yani o da Cyberpunk 2077de benim gibi değerleri almış. Başka oyun deneyemedim henüz bugün denerim sanırım.

Son düzenleme:
Alpha, Bravo gibi AMD bazlı modeller, Intel ile NVIDIA olan modellerin hangisine denkler malzeme kalitesi olarak? GE serisi mi? Ve port olarak zenginler, panel FreeSync vb. Açıkçası ekran kartı NVIDIA olsa hiç düşünmeden alırdım.

Alpha, bravo gibi AMD bazlı modeller, Intel ile NVIDIA olan modellerin hangisine denkler malzeme kalitesi olarak? Ge serisi mi? Ve port olarak zenginler, panel FreeSync vb. açıkçası ekran kartı NVIDIA olsa hiç düşünmeden alırdım.

MSI GP65 ve GP75. GL'nin bir üst seviyesi.
Dün elime ulaştı Monster T7 v19.7 hemen sürücüleri güncelledim OCCT stress testi yaptım akabinde Cyberpunk 2077 yükledim tüm ayarlar Ultra'da RTX açık ve DLSS kalite yapıp oynamaya başladım 1 saatlik test sonucu işlemci 73-77 arası ekran kartı 65-68 derece arası çalıştı, laptop altında soğutucu yok düz zeminde denedim. FPS 50-55 arası verdi RTX ve DLSS kalitede RTX kapatıp DLSS performans yaparsam 110 FPS'lere kadar çıktı ama bu sefer biraz görüntü kalitesinden ödün vermiş oluyoruz. YouTube videosuda çekebilirim sanırım göstermek için bunları ama daha önce video çekme tecrübem olmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu arkadaş ile benzer değerleri aldım yani o da Cyberpunk 2077'de benim gibi değerleri almış. Başka oyun deneyemedim henüz bugün denerim sanırım.

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. Isınma durumu var mı? Başka bir hocam ısınma sorunundan iade ettiğini belirtmişti.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı